sklepdlasamobojcowW sierpniu zdecydowanie mnie blockbusterów, niż miesiąc temu. Za to zdecydowanie ciekawsze propozycje dla wybrednych odbiorców. W kinach pojawi się m.in. Byzantium Neila Jordana, Koneser Giuseppe Tornatore, Blue Jasmine Woody Allena, biografia Stevena Jobsa, animowany Sklep dla samobójców oraz nowa, niezwykła wersja Śnieżki. Plus dokumenty: Prywatny wszechświat i Miłość.

Dla mniej wybrednych m.in. R.I.P.D. Agenci z zaświatówElizjumPercy Jackson: Morze potworów, Jeszcze większe dzieci, Miłość po francusku, MillerowieKick-Ass 2. Dla najmłodszych kontynuacja Smerfów oraz disneyowskie Samoloty.


PREMIERY – 1/2 SIERPNIA


Był sobie dzieciak
Dramat historyczny, Polska ? min.
reżyseria: Leszek Wosiewicz
osbada: Magdalena Cielecka, Rafał Fudalej

„Był sobie dzieciak” to opowieść, która przybliża nas do wizerunku prawdziwych, pełnokrwistych ludzi z czasu Powstania Warszawskiego. Ludzi zdolnych do miłości i nienawiści, pięknych i brzydkich, tchórzliwych i zdolnych do szlachetnego zrywu w obronie wolności. Marek, tytułowy „dzieciak”, uciekając przed Niemcami rusza w drogę do Śródmieścia opanowanego przez Powstańców. W drodze spotyka piękną, fascynującą kobietę, która staje się jego tragicznym przeznaczeniem. Linią graniczną tego związku jest lojalność i poczucie godności. No i życie, o które trzeba walczyć ze wszystkich sił. Ale czy walka o życie może usprawiedliwiać podłość i brak godności? (opis dystrybutora)

– Byzantium
Dramat/fantasy, 118 min.
reżyseria: Neil Jordan
obsada: Gemma Arterton, Saoirse Ronan, Jonny Lee Miller, Sam Riley

Dwie wampirzyce Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego mężczyznę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz. (opis dystrybutora)

Koneser
Melodramat, Włochy, 124 min.
reżyseria: Giuseppe Tornatore
obsada: Jim Sturgess, Geoffrey Rush

Intrygująca opowieść o  mężczyźnie, który od lat ma absolutną kontrolę nad  swoim światem ekspertów i kolekcjonerów najdroższych dzieł sztuki, ale staje się zabawką w rękach tajemniczej klientki. Bohater wiedzie samotniczą egzystencję wśród luksusu płócien starych mistrzów i piękna włoskich pałaców,  pewien, że nic nie zakłóci jego ustabilizowanego życia i nie zagrozi głęboko skrywanym sekretom. Gdy jego uporządkowany świat zaczyna burzyć pojawienie się młodej i pięknej kobiety, tytułowy Koneser  odkrywa emocje, jakich nigdy nie dostarczyłaby mu największa aukcja jego kariery. (opis dystrybutora)

Smerfy 2
Animowany/familijny, USA, ? min.
reżyseria: Raja Gosnell
obsada: Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant

Uwielbiane Smerfy powracają. Zły czarownik Gargamel tworzy kilka złośliwych smerfopodobnych kreatur zwanych Naughties mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów. Kiedy jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie i tylko sekretne zaklęcie znane Smerfetce może zamienić Naughties w Smerfy, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę i zabiera ją do Paryża. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 9 SIERPNIA


– Do zaliczenia
Komedia, USA, ? min.
reżyseria: Maggie Carey
obsada: Andy Samberg, Rachel Bilson, Connie Britton, Aubrey Plaza, Bill Hader
 
Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego „pierwszego razu”, ale kolekcja doświadczeń z długiej listy „do zaliczenia”. (opis dystrybutora)

– Jeszcze większe dzieci
Komedia, USA, 101 min.
reżyseria: Dennis Dugan
obsada: Adam Sandler, Salma Hayek, Maya Rudolph, Chris Rock, Rob Schneider, Kevin James, David Spade

Lenny  przeprowadził się z Los Angeles do rodzinnego miasteczka, tam gdzie się wychował. Tym razem to on i jego przyjaciele dostaną lekcję życia od swoich dzieci. A stanie się to w dniu, w którym wszystko może się zdarzyć: ostatniego dnia szkoły przed wakacjami. (opis dystrybutora)

Miłość
Dokumentalny/muzyczny, Polska, 92 min.
reżyseria: Filip Dzierżawski
obsada: Tymon Tymański, Mikołaj Trzaska, Jacek Olter, Leszek Możdżer, Maciej Sikała, Jakub Staruszkiewicz

Pięciu kumpli, którzy postanowili spełnić swoje marzenie. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół – Miłość. Rozgrywająca się na przestrzeni dwóch dekad pasjonująca opowieść o pięciu wybitnie uzdolnionych muzykach – Tymańskim, Trzasce, Możdżerze, Olterze i Sikale. (opis dystrybutora)

Miłość po francusku
Komedia, Francja, 92 min.
reżyseria: David Moreau
obsada: Virginie Efira, Pierre Niney

Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy — do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu „Rebelle”. Wszystkie, poza jednym… Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery. Zaczyna zatem odgrywać komedię, udając nieprawdopodobną idyllę. (opis dystrybutora)

R.I.P.D. Agenci z zaświatów
Akcja, komedia, USA, ? min.
reżyseria: Robert Schwentke
obsada: Ryan Reynolds, Jeff Bridges, Kevin Bacon

Zastrzelony policjant dołącza do ekipy nieumarłych oficerów, działających w zaświatach i próbuje dowiedzieć się, kto go zamordował. (opis dystrybutora)

Sklep dla samobójców
Animacja/musical, Belgia/Francja/Kanada, 80 min.
reżyseria: Patrice Leconte
głosy: Michał Wójcik, Joanna Kołaczkowska, Magdalena Kumorek, Wojciech Mecwaldowski, Kacper Siekanowicz

Mishima i jego żona Lukrecja  prowadza wyjatkowy sklep – z artykułami dla samobójców. W miescie tak szarym i smutnym, że wszyscy marza o tym, by jak najszybciej zakonczyc swój żywot, sklepik rodziny Tuvache okazuje sie byc wyjatkowo trafnym przedsiewzieciem. Każdy znajdzie tu cos dla siebie, od wymyslnych trucizn, specjalnie ostrzonych żyletek i samurajskich mieczy po zwykła konopna line. W fachowej obsłudze klientów pomagaja dzieci włascicieli – Marynia i Wincek. Profesjonalna porada i bogactwo asortymentu gwarantuja całkowity brak stałych klientów. Interes kwitnie, a do dnia narodzin trzeciego potomka, który ku utrapieniu całej rodziny, usmiecha sie. Gorzej! Jego zarazliwy optymizm sprawia, e ze sklepu coraz czesciej wychodzi sie widzac jasna strone życia. (opis dystrybutora)

Śnieżka
Dramat/fantasy, Belgia/Francja/Hiszpania, 98 min.
reżyseria: Pablo Berger
obsada: Macarena García, Maribel Verdú, Ángela Molina

Mała dziewczynka o imieniu Carmen nigdy nie miała okazji poznać swojej pięknej, zmarłej przedwcześnie matki. Jej ojciec, niegdyś sławny torreador, zaniedbuje córkę, ulegając złemu wpływowi nowej żony. Macocha z całego serca nienawidzi dziecka i pewnego dnia postanawia pozbyć się go raz na zawsze. Dziewczynce udaje się jednak uciec śmiertelnemu przeznaczeniu. Spotyka wesołą kompanię „małych torreadorów”, którzy przyjmują ją do swojej grupy i dają przezwisko „Śnieżka”. Carmen pragnie pójść w ślady ojca i – z pomocą nowych przyjaciół – stać się mistrzynią corridy. Zła macocha, kiedy dowiaduje się, że Śnieżka żyje, postanawia dokonać zbrodniczego dzieła… (opis dystrybutora)


PREMIERY – 15/16 SIERPNIA


Anomalia
Dramat, Belgia/Francja/Holandia, 93 min.
reżyseria: Peter Brosens
obsada: Sam Louwyck, Damien Marchal

Żyjący z rolnictwa mieszkańcy małej społeczności świętują koniec zimy. Na pobliskim wzgórzu układają stertę ze świątecznych choinek i w procesji niosą wielkie drewniane figury. Jednak stos, mający być podziękowaniem za poprzednie zbiory i ofiarą za nowe, nie zapala się. Dotychczasowa solidarność i wzajemna pomoc rolników szybko zostaje wystawiona na ciężką próbę. Spodziewana wiosna nie nadchodzi a natura pogrąża się w stagnacji. Zamiast budzić się do życia wszystko powoli obumiera. Koguty przestają piać, giną pszczoły w pasiekach, krowy nie dają mleka a na drzewach nie pojawia się żaden zielony liść. Mieszkańcy barykadują się w domach i pilnując kończących się zapasów żywności. Próbują znaleźć winnego obecnej sytuacji. Niektórzy zaczynają podejrzewać, że sprawcą załamania pogody może być syn miejscowego filozofa, od zawsze żyjący na uboczu społeczności. Widmo głodowej śmierci zmusza rolników do ponownego ułożenia stosu, na którym tym razem mają zamiar złożyć ofiarę z człowieka… (opis dystrybutora)

– Elizjum
Dramat/S-f, USA, 97 min.
reżyseria: Neill Blomkamp
obsada: Jodie Foster, Matt Damon

W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. (opis dystrybutora)

Millerowie
Komedia, USA, 110 min.
reżyseria: Rawson Marshall Thurber
obsada: Jason Sudeikis, Jennifer Aniston

Opowieść o handlarzu marihuany, który musi wycofać się z biznesu. Musi wykonać swoje ostatnie zdanie – przmycić 600 kilogramów towaru.

– Percy Jackson: Morze potworów
Fantasy/przygodowe, USA, ? min.
reżyseria: Thor Freudenthal
obsada: Logan Lerman, Sean Bean

Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana; Percy Jackson, potomek bogów greckich, wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie zmorskimi potworami. (opis dystrybutora)

Prywatny wszechświat
Dokumentalny, Czechy, 83 min.
reżyseria: Helena Třeštíková
obsada: Samuel Jirásek, Jan Kettner, Petr Kettner, Eva Kettnerová

Petr Kettner i Jana Pfefferova pobrali się w 1974 roku i zamieszkali razem z dwiema babciami w niewielkim jednopokojowym mieszkaniu w Pradze. Rok po ślubie na świat przyszedł ich pierwszy syn – Honza. To właśnie skłoniło Petra do rozpoczęcia dokumentacji ich rodzinnego życia i czasów, w których przyszło im funkcjonować. Robił to w formie pisanego i kręconego kamerą dziennika. Film Heleny Třeštíkovej wykorzystuje te nagrania, stając się tym samym próbą „uchwycenia” czasu zarówno w wymiarze jednostkowym, jak i społeczno-politycznym. (opis dystrybutora)

Samoloty
Animacja, USA, ? min.
reżyseria: Klay Hall
obsada: ?

Dusty marzy, aby wziąć udział w najsłynniejszym i najtrudniejszym powietrznym wyścigu dookoła świata. Niestety, na jego drodze stoi kilka wcale nie takich małych przeszkód… Przede wszystkim jest samolotem rolniczym i nie został zaprojektowany do wyścigów. Na dodatek okazuje się, że ma lęk wysokości. Jednak dzięki wsparciu swojego mentora Kapitana i pomimo wszelkich przeszkód, kwalifikuje się do wielkiego wyścigu. Odwaga Dusty’ego zostaje wystawiona na próbę, ponieważ musi się zmierzyć z wysokościami, o jakich nawet nie śnił. (opis dystrybutora)

Wszyscy mężczyźni Weroniki
Dramat, Brazylia/Francja, 91 min.
reżyseria: Marcelo Gomes
obsada: Hermila Guedes, W.J. Solha

26-letnia Weronika mieszka w Recife. Właśnie skończyła studia, ale okazuje się, ze zawód psychiatry nie jest tym, co sobie wymarzyła. Przez jej gabinet przewijają się dziwne postaci, które wciągają ją w swój pogmatwany świat. Relacje dziewczyny z mężczyznami też są skomplikowane – pragnie miłości, nie potrafi jednak zaangażować się emocjonalnie. Weronika będzie musiała przemyśleć swe życiowe wybory. Wszyscy mężczyźni Weroniki to zmysłowy, uniwersalny obraz młodej kobiety szukającej miejsca w świecie. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 21/23 SIERPNIA


Blue Jasmine
Dramat, USA, 98 min.
reżyseria: Woody Allen
obsada: Cate Blanchett, Alec Baldwin, Michael Emerson, Sally Hawkins

Po zakochanym Rzymie i romantycznych uniesieniach w Paryżu, Woody Allen powraca do rodzinnej Ameryki. Fabuła jego najnowszej komedii to historia mieszkanki Nowego Jorku, której uporządkowane życie zupełnie odmieni przymusowa przeprowadzka do San Francisco. (opis dystrybutora)

– Dary Anioła: Miasto kości
Dramat/fantasy, Niemcy/USA, ? min.
reżyseria: Harald Zwart
obsada: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Jonathan Rhys Meyers, Lena Headey

Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia… (opis dystrybutora)

– Granice bólu
Horror, Hiszpania/Francja/Portugalia, 100 min.
reżyseria: Juan Carlos Medina
obsada: Alex Brendemuhl, Tomas Lemarquis, Irene Montala

Hiszpania, czasy współczesne. David, znakomity neurochirurg ulega wypadkowi samochodowemu, w którym ginie jego żona. On sam z licznymi obrażeniami trafia do szpitala. Badania wykazują, że ma raka krwi i tylko przeszczep szpiku kostnego od kogoś z najbliższej rodziny może uratować mu życie. Ku jego zaskoczeniu okazuje się jednak, że został adoptowany. Postanawia odnaleźć prawdziwych rodziców. Rozpoczyna prywatne śledztwo,  sięgające do mrocznych czasów wojny domowej i dziwnego zdarzenia jakie miało miejsce w małej, zapomnianej przez Boga, górskiej wiosce. Jaką przerażającą tajemnicę kryją omszałe mury średniowiecznego opactwa? Kto samotnie przemierza puste korytarze wyludnionych kazamatów? Czy w miejscu tak przepełnionym bólem mogła pojawić się… miłość? (opis dystrybutora)

Kick-Ass 2
Komedia/akcja, USA/Wielka Brytania, 120 min.
reżyseria: Jeff Wadlow
obsada: Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson

Film jest kontynuacją przebojowej adaptacji komiksu. Główny bohater łączy siły z podobnymi mu osobami, tworząc organizację walczących ze złem. Red Mist planuje zemstę na bliskich i przyjaciołach Kick-Assa. (opis dystrybutora)

– Maryja, matka Jezusa
Biograficzny/dramat, Włochy, 102 min.
reżyseria: Guido Chiesa
obsada: Nadia Khlifi, Ahmed Hafiene

Palestyna, 2000 lat temu. Maria, młoda dziewczyna z rodziny pasterzy, poślubia Józefa z Nazaretu, wdowca z dwójką dzieci. W nowym domu Maria, wychowywana dotychczas w duchu miłości i szacunku, zaczyna dostrzegać wady patriarchalnego świata, w którym przyszło jej żyć. Pogodne usposobienie i zdecydowana postawa młodej kobiety, zawsze stającej w obronie dzieci, budzą zdziwienie i gniew starszego brata męża, Mordechaja, oraz wszystkich tych, którzy uważają, że dzieci trzeba wychowywać surowo i od małego przyzwyczajać do posłuszeństwa i dyscypliny. (opis dystrybutora)

Metéora
Dramat, Francja/Grecja/Niemcy, 80 min.
reżyseria: Spiros Stathoulopoulos
obsada: Theo Alexander. Tamila Koulieva-Karantinaki

W Tesalii w środkowej Grecji, znajdują się dwa klasztory. Wyglądają, jakby były zawieszone między niebem a ziemią… Pod nimi, w dolinie toczy się zwyczajne życie wypełnione pracą i gwarem, stanowiące mocny kontrast w stosunku do ascetycznego, przepełnionego pobożnością i ciszą klasztornego świata. Młody mnich Theodoros i zakonnica Urania postanowili poświęcić życie Bogu i surowym praktykom religijnym. Ale rodzące się między nimi uczucie stawia ich dotychczasowe wybory pod znakiem zapytania. Rozdarci pomiędzy duchowym powołaniem i zwykłymi ludzkimi pragnieniami muszą zdecydować, którą ścieżkę wybrać… (opis dystrybutora)


PREMIERY – 30 SIERPNIA


Jobs
Biograficzny, USA, 122 min.
reżyseria: Joshua Michael Stern
obsada: Ashton Kutcher, Matthew Modine, Josh Grad

Steve Jobs był jedną z kluczowych postaci końca XX wieku. Nie ukończywszy nigdy studiów, pokazał wszystkim dookoła, że posiadając wspaniałą wizję i żelazną determinację oraz bezwzględnie trzymając się raz wyznaczonego celu, można zmienić świat. Jobs był współzałożycielem firmy Apple, a także głównym wynalazcą pierwszych domowych komputerów. To właśnie dzięki jego uporowi i talentowi lata później do życia zostały powołane takie produkty jak iPad czy iMac, które stanowią dzisiaj dla wielu ludzi podstawę codziennego życia. „jOBS” Joshuy Michaela Sterna to film, który pokazuje początki kariery Steve’a Jobsa oraz wszystkie przeszkody, które musiał pokonać, by móc zrealizować swą nie posiadającą ekwiwalentów w ówczesnej rzeczywistości wizję. Opowiadając o niezwykłym mężczyźnie, który zmienił świat, twórcy „jOBS” pokazują również stojącego za legendą człowieka z krwi i kości. (opis dystrybutora)

– Królowie lata
Komedia, USA, 93 min.
reżyseria: Jordan Vogt-Roberts
obsada: Alison Brie, Nick Offerman

Tójka piętnastolatków postanawia w wakacje stać się mężczyznami. Plan się jednak komplikuje…

– One Direction: This is Us
Dokumentalny/muzyczny, USA, ? min.
reżyseria: Morgan Spurlock
obsada: One Direstion

Dokument o grupie muzycznej One Direction.

– Ostra randka
Sensacyjny/thiller, Polska, 92 min.
reżyseria: Maciej Odoliński
obsada: Paweł Wilczak, Sylwia Boroń

Niebezpieczny przestępca Kurski podrywa naiwną studentkę Gosię by następnie wykorzystać ją do swoich przestępczych celów. Dziewczyna podejmuje nierówną walkę o życie. (opis dystrybutora)

– Sztanga i cash
Akcja/komedia, USA, 129 min.
reżyseria: Michael Bay
obsada: Dwayne Johnson, Mark Wahlberg, Anthony Mackie

Dwaj kulturyści Adrian i Daniel, dochodzą do wniosku, że najłatwiej zdobyć duże pieniądze porywając biznesmena. Sytuacja komplikuje się, gdy w sprawę włącza się pewien barman – Paul. W efekcie biznesmen zostaje okradziony i porzucony na pewną śmierć. Ale mężczyźnie udaje się przeżyć. Zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł oprawców. (opis dystrybutora)

– Szybki cash 2
Thriller, Szwecja, 97 min.
reżyseria: Babak Najafi
obsada: Joel Kinnaman, Fares Fares

„Szybki cash II” opowiada o dalszych losach Johana „JW” Westlunda – biednego taksówkarza aspirującego do klasy wyższej, który stał się handlarzem narkotyków. W filmie wracamy do niego po trzech latach. JW (charyzmatycznie grany przez Joela Kinnamana) spędził je w celi razem ze swoim dawnym wrogiem – sparaliżowanym po postrzale byłym cynglem Mrado. W więzieniu zaprzyjaźniają się i są sobie lojalni. W trakcie odsiadki JW stworzył oprogramowanie, które chciałby sprzedać i uczciwie na nim zarobić po opuszczeniu więzienia. W trakcie przepustki, Johan dowiaduje się,  że kolega, który miał mu pomóc w rozkręceniu interesu, jest zwykłym oszustem i kradnie jego projekt a Johan bez pieniędzy i mieszkania znów musi szukać szybkiej kasy. (opis dystrybutora)

W kręgu miłości
Dramat, Belgia, 11 min.
reżyseria: Felix Van Groeningen
obsada: Veerle Baetens, Johan Heldenbergh

Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia, głęboka potrzeba życia po swojemu i pasja do muzyki bluegrass. Niespodziewanie koło fortuny się odwraca. Kiedy ich kilkuletnia córka Maybelle zapada na poważną chorobę, żarliwe i zmysłowe uczucie poddane zostaje poważnej próbie, a Elise i Didier oddalają się od siebie. Każde z nich zaczyna żyć własnym życiem, ale nadal walczą o córkę, wierząc, że miłość jest w stanie zwyciężyć każde przeciwieństwo losu. Czy uda im się pokonać przeznaczenie? (opis dystrybutora)

Wszystkie kobiety Mateusza
Komedia obyczajowa, Polska, 104 min.
reżyser: Artur Więcek
obsada: Krzysztof Globisz, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Jerzy Trela

Mateusz był artystą, hulaką, a przede wszystkim wielbicielem kobiet. Chociaż jego życie dobiegło końca, nie zmienił przyzwyczajeń. Po śmierci kontynuuje miłosne podboje i we śnie odwiedza kobiety ze swojego miasteczka. Znudzeni życiem mężowie nie podejrzewają, że co noc ich wybranki są nawiedzane przez nieproszonego gościa. Dzięki Mateuszowi, kobiety odnajdują chęć do życia. Odkrywają na nowo swoją kobiecość, pewność siebie i niezależność, a od własnych mężów domagają się czułości i seksu. Tymczasem mężczyźni, przerażeni nagłą zmianą, zamiast oglądać kolejne mecze w telewizji, zaczynają się zastanawiać, co to takiego ten punkt G… (opis dystrybutora)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
OiW_Future_Shorts
Future Shorts – Winter Season 2015/16
028
Nie wolno się brzydko bawić w Łódzkim Domu Kultury
legions
Premiery filmowe – sierpień 2016
1 Komentarz
  • 28 lipca 2013 at 13:46

    Nie powiedziałbym, że „Byzantium” (shit o wampirach) to kino ambitne.A już na pewno do takiego nie zaliczymy innego wspomnianego filmu – komedyjki Woody’ego Allen’a. To nie są pozycje dla wymagających. Trochę powagi Marcinie.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*