W marcu czeka nas m.in. brytyjska wersja biografii Marii Curie-Skłodowskiej, Cóż za piękny dzień z Tomem Hanksem, Sala samobójców. Hejter Jana Komasy, Zieja Roberta Glińskiego, Bloodshot z Vin Dieslem, Dolina Bogów Lecha Majewskiego.

Dla młodszych widzów – Jakub, Mimmi i gadające psy, Naprzód, Turu. W pogoni za sławą, Zaklinaczka, Cały Świat Romy, Mulan.

PREMIERY – 6 MARCA

– Biały, biały dzień
Dramat, Islandia/Dania/Szwecja, 109 min.
reżyseria: Hlynur Pálmason
obsada: Ingvar Sigurdsson, Ida Mekkín Hlynsdottir, Hilmir Snaer Gudnason

W biały, biały dzień, gdy nieba nie można odróżnić od ziemi, zmarli mogą mówić do tych, którzy wciąż żyją – głosi islandzkie powiedzenie. W taki też dzień ginie żona byłego szefa policji, która spada w przepaść rozpędzonym samochodem. Mimo żałoby stara się on zacząć wszystko od nowa i odpowiedzieć sobie na pytanie, kim teraz jest. Pewnego dnia odkrywa tajemnicę, która pierwszy raz od dawna wzbudzi w nim silne emocje. Od tej pory zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się prawdy o ich wspólnej przeszłości. (opis dystrybutora)

Cóż za piękny dzień
Biograficzny/Dramat, USA/Chiny, 107 min.
reżyseria: Marielle Heller
obsada: Tom Hanks, Matthew Rhys, Enrico Colantoni

Całość oparta jest na prawdziwej historii przyjaźni Freda Rogersa i dziennikarza Toma Junoda. Kiedy znużony życiem dziennikarz poznaje Freda Rogersa, powoli porzuca swój sceptycyzm, ucząc się empatii, uprzejmości i przyzwoitości od najbardziej lubianego w Ameryce sąsiada. (opis dystrybutora)

Jakub, Mimmi i gadające psy
Animacja/Familijny/Przygodowy, Polska/Łotwa , 80 min.
reżyseria: Edmunds Jansons
obsada: –

10-letni Jakub przyjeżdża na tydzień na przedmieścia Rygi, gdzie zatrzymuje się u kuzynki Mimmi. Dziewczynka z niechęcią wprowadza go w swój świat. Wkrótce jednak chłopiec zawiera niezwykłą znajomość z… gangiem gadających psów. Pewnego dnia jeden ze zwierzaków zostaje porwany, a ukochany park Mimmi przejmuje inwestor. Dzieci i psy podejmują wspólną walkę, by ocalić ulubione miejsce i czworonoga. (opis dystrybutora)

Naprzód
Animacja, USA, ? min.
reżyseria: Dan Scanlon
obsada: Octavia Spencer, Chris Pratt, Tom Holland

Dawno temu świat był pełen cudów i magii, ale czasy się zmieniają, prawda? Jeśli jesteś ciekawy co obecnie jedzą jednorożce, jakie zwierzątka trzymają w domu elfy i czy wróżki w dalszym ciągu są miłymi i uczynnymi stworzeniami, ten film będzie strzałem w dziesiątkę! (opis dystrybutora)

Niewidzialny człowiek
Horror, Australia/USA, 110 min.
reżyseria: Leigh Whannell
obsada: Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Aldis Hodge

Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości. Kiedy jej mąż popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem. (opis dystrybutora)

Prawda
Dramat, Francja/Japonia, 106 min.
reżyseria: Hirokazu Koreeda
obsada: Catherine Deneuve, Juliette Binoche, Ethan Hawke

Fabienne to wielka gwiazda kina i królowa męskich serc. Wkrótce po tym jak aktorka publikuje swoje intymne wspomnienia, jej córka Lumir przybywa z Nowego Jorku do Paryża z mężem i dzieckiem. Ponowne spotkanie matki i córki szybko zmienia się w zaciętą konfrontację. W jej trakcie miłość zderzy się z dawnymi urazami, a tajona przez lata prawda w końcu ujrzy światło dzienne. (opis dystrybutora)

Sala samobójców. Hejter
Thriller, Polska, 130 min.
reżyseria: Jan Komasa
obsada: Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Agata Kulesza, Maciej Stuhr

Tomek, student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich – rodziców Gabi, przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego. Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej. (opis dystrybutora)

PREMIERA – 13 MARCA

– Guns Akimbo
Komedia/Akcja, Wielka Brytania/Niemcy/Nowa Zelandia, 95 min.
reżyseria: Jason Lei Howden
obsada: Daniel Radcliffe, Samara Weaving, Rhys Darby

Nudnego projektanta gier komputerowych, który zostaje zmuszony do wzięcia udziału w śmiertelnym show o nazwie „SKIZM” oglądanym przez miliony. Jego pierwszym przeciwnikiem okazuje się Nix ulubienica publiczności. Miles jednak ma swój własny plan polegający na przekonaniu Nix do wspólnej walki z twórcami morderczego kanału. (opis dystrybutora)

Jezioro dzikich gęsi
Kryminał, Chiny/Francja,117 min.
reżyseria: Yi’nan Diao
obsada: Ge Hu, Lun-Mei Kwei, Fan Liao

Główny bohater filmu, gangster Zhou, wpada w poważne tarapaty. Po tym, jak omyłkowo zastrzelił policjanta, sam staje się ruchomym celem. Jedyną szansą dla mężczyzny jest ucieczka. Pomocy Zhou szuka u miejscowej prostytutki. To właśnie kobieta ma być jego łącznikiem ze światem. Zwłaszcza że nikomu oprócz niej nie może zaufać. W pogoń za bohaterem rusza bowiem nie tylko żądna zemsty policyjna jednostka specjalna, ale i skuszeni potencjalnym zarobkiem łowcy nagród, a w tle pojawia się również była żona mężczyzny. (opis dystrybutora)

Turu. W pogoni za sławą
Animacja/ Komedia, Hiszpania/Argentyna, 80 min.
reżyseria: Eduardo Gondell, Víctor Monigote
obsada: Eva Hache, Jose Mota, Ana Angeles Garcia

Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy Isabel – emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę. Tam też dochodzi do niebywałego odkrycia. Okazuje się, że Turu posiada niezwykły talent. Nie tylko potrafi mówić ludzkim głosem, ale również wspaniale śpiewać. Isabel jednak – z obawy, że inni ludzie mogą chcieć wykorzystać kurkę do własnych celów – postanawia zatrzymać jej sekret w tajemnicy. Niestety pewnego dnia dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Kobieta spada z dachu i traci pamięć… Kiedy karetka zabiera ją do szpitala, Turu pozostaje sama i bez ochrony. Dzielna kwoczka nie załamuje się jednak i postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć przyjaciółkę. W jej trakcie poznaje małego Mateo, syna właściciela cyrku. Wspólnie tworzą spektakl, który przynosi Turu wielki rozgłos. Mimo sławy i scenicznego sukcesu rozśpiewana kurka nie zamierza jednak zrezygnować z misji odnalezienia ukochanej Isabel. (opis dystrybutora)

W lesie dziś nie zaśnie nikt
Horror, Polska, ? min.
reżyseria: Bartosz M. Kowalski
obsada: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Wojciech Mecwaldowski

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach Internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach? (opis dystrybutora)

Zaklinaczka
Familijny/Fantasy, Dania/Norwegia/Węgry/Czechy, 90 min.
reżyseria: Kaspar Munk
obsada: Gerda Lie Kaas, Sonja Richter, Signe Egholm Olsen

12-letnia Klara była podobna do każdej innej dziewczynki w jej wieku. Aż pewnego razu podrapał ją tajemniczy, czarny kot. Klara wkrótce odkryje, że może się z kotem komunikować i że należy do rodziny Dzikich Czarownic, które mają nadnaturalną więź z naturą i zwierzętami.Wraz ze swą mentorką ciotką Isą i jej przyjaciółmi, Clara będzie musiała stawić czoła swemu przeznaczeniu. Wyruszy w niebezpieczną podróż, aby uratować siebie i Dziki świat. (opis dystrybutora)

Zdrajca
Biograficzny/Dramat, Włochy/Francja/Brazylia/Niemcy, 152 min.
reżyseria: Marco Bellocchio
obsada: Pierfrancesco Favino, Maria Fernanda Candido, Luigi Lo Cascio

W centrum opowieści znajduje się Tommaso Buscetta, boss, który złamał omertę, czyli mafijną zmowę milczenia. Dzięki jego zeznaniom doszło do najgłośniejszego procesu przeciwko Cosa Nostrze: tzw. maksiproces doprowadził do skazania 362 przywódców przestępczej organizacji. Było to największe w historii zwycięstwo państwa nad mafią. (opis dystrybutora)

Zieja
Biograficzny, Polska, ? min.
reżyseria: Robert Gliński
obsada: Andrzej Seweryn, Mateusz Więcławek, Zbigniew Zamachowski, Sonia Bohosiewicz

Lata 70-te. Major SB chce „kupić” naiwnego księdza Zieję i zrobić z niego agenta, który skompromituje opozycję. Przesłuchania księdza stają się naturalnym pretekstem do wędrówki przez historię Polski wieku dwudziestego – od wojny bolszewickiej 1920 roku, przez II wojnę światową, aż do czasów współczesnych. Okazuje się, że naiwny ksiądz Zieja to mądry buntownik. Nie godził się na świat, w którym żył. Wyprzedzał swoją epokę. Samotna wędrówka bez paszportu do Rzymu w latach 30-tych, była myśleniem o Unii Europejskiej. Udzielenie katolickiego pogrzebu samobójczyni (w latach 20-tych ubiegłego wieku), to sprzeciw wobec kościelnych reguł. Głoszenie hasła „nigdy nie zabijaj nikogo, nawet swoich wrogów” w czasie II wojny światowej było sprzeciwem wobec mitów patriotycznych i zapowiadało modne później postawy pacyfistyczne. Zieja stawiał na szali swoje życie i wolność, w imię wyznawanych wartości moralnych, etycznych i religijnych. Film „Zieja” wyrasta z nurtu polskiego katolicyzmu, który jest oparty na wysokich standardach etycznych, ubóstwie i tolerancji oraz szacunku i miłości do drugiego człowieka. (opis dystrybutora)

PREMIERY – 20 MARCA

– Ciche miejsce 2
Horror/Sci-Fi, USA, ? min.
reżyseria: John Krasinski
obsada: Cillian Murphy, Emily Blunt, Djimon Hounsou

W następstwie dramatycznych wydarzeń, które miały miejsce w domu Abbottów, rodzina musi stawić czoła temu, co dzieje się poza domem, temu, jak wygląda teraz świat. Wie, że kluczem do przetrwania jest cisza. Idąc w nieznane, Abbottowie szybko przekonają się, że tajemnicze stworzenia, które do ataku prowokuje dźwięk, to nie jedyne zagrożenie… (opis dystrybutora)

Co przyniesie jutro
Dramat/Romans, Wielka Brytania, 100 min.
reżyseria: William Nicholson
obsada: Josh O’Connor, Annette Bening, Bill Nighy

To nie jest kolejny film o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu. I że wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy. To szczery, intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która próbuje ułożyć swoje życie na nowo, po tym, gdy jej mąż odchodzi do innej kobiety. (opis dystrybutora)

Eastern
Dramat, Polska, 78 min.
reżyseria: Piotr Adamski
obsada: Mariusz Bakowski, Tadeusz Bradecki, Adrian Brzakała

Szokująca wizja Polski. W tej alternatywnej, dystopijnej rzeczywistości za bramą zamkniętego osiedla, pod okiem monitoringu, toczy się osobliwa gra. Obserwujemy świat, w którym broń jest legalna, naboje można kupić na stacji benzynowej, a życie ludzi reguluje wprowadzony przez państwo bezwzględny kodeks krwi. Dwie dziewczyny zostają wplątane w porachunki między sąsiadującymi rodzinami. Czy możliwe jest odrzucenie zasad rządzących wszechogarniającą kulturą zemsty, pełną przemocy i terroru? (opis dystrybutora)

Ojciec
Dramat, Bułgaria/Grecja, 87 min.
reżyseria: Kristina Grozeva
obsada: Ivan Barnev, Ivan Savov, Tanya Shahova

Pełna absurdów i sytuacyjnego tragikomizmu opowieść o niełatwej relacji pomiędzy ojcem i synem. (opis dystrybutora)

Psychobitch
Dramat, Norwegia, 109 min.
reżyseria: Martin Lund
obsada: Mohammad Benmoussa, Nur Hannah Fulayi, Eilov Gravdal

Frida jest inna. Z wyboru. Z kolei Marius jest prymusem w klasie i lubi się popisywać. Gdy w ramach szkolnego zadania muszą ze sobą współpracować, wikłają się w związek pełen zawirowań i wyzwań. (opis dystrybutora)

Skłodowska
Biograficzny/Dramat, Wielka Brytania, 103 min.
reżyseria: Marjane Satrapi
obsada: Rosamund Pike, Sam Riley, Aneurin Bernard

Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by na słynnej Sorbonie podjąć studia, które są jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata. Początki jednak są trudne. Nikt nie traktuje poważnie naukowych planów i teorii, które snuje młoda Maria. Mężczyźni zazdrośnie strzegą wstępu na najwyższe szczeble naukowej kariery. Jednak geniusz, upór i odwaga Skłodowskiej wkrótce zaczną kruszyć ten opór. A niezwykłe odkrycia, których dokona wraz z mężem Piotrem Curie przyniosą jej zasłużone miejsce w naukowym panteonie. (opis dystrybutora)

Smak pho
Dramat, Polska/Niemcy, 84 min.
reżyseria: Mariko Bobrik
obsada: Thang Long Do, Aleksandra Domańska, Lena Nguyen

Pan Long, specjalista od zupy pho, musi się zmierzyć z wymaganiami nowego właściciela restauracji: opanowanie kolejnych umiejętności kulinarnych to jednak znacznie mniejsze wyzwanie niż samodzielne wychowywanie bystrej dziesięcioletniej córki. Skrząca się subtelnym humorem polsko-wietnamska historia, w której detale mówią więcej niż słowa, to wzruszająca opowieść o bliskości i wyobcowaniu, małych radościach i upartym dążeniu do celu. (opis dystrybutora)

PREMIERY – 27 MARCA

– 30 gramów
Dramat, Iran, 130 min.
reżyseria: Saeed Roustayi
obsada: Payman Maadi, Navid Mohammadzadeh, Parinaz Izadyar

Nasser Khakzad król narkotyków, jest poszukiwany przez członka policyjnej grupy antynarkotykowej – Samada. W mieście gdzie jest dużo narkomanów, a wielu z nich to bezdomni, sytuacja jest kryzysowa. Policjanci są zmuszeni działać na granicy prawa. Statystyki są przerażające. Kiedy Samad rozpoczynał pracę w policji, liczba uzależnionych wynosiła około miliona osób. Po latach walki z narkomanią i wykonywaniu kar śmierci, liczba ta wzrosła do 6,5 miliona. (opis dystrybutora)

Bloodshot
Akcja, USA, ? min.
reżyseria: Dave Wilson
obsada: Vin Diesel, Eiza Gonzalez, Sam Heughan, Talulah Riley

Vin Diesel wciela się w postać Raya Garrisona, żołnierza, który zginął podczas akcji i został przywrócony do życia przez korporację RST jako super-człowiek, tytułowy Bloodshot. W jego żyłach płynie armia nanotechnologicznych rozwiązań, dzięki czemu jest kimś nie do zatrzymania – silniejszym niż jakikolwiek człowiek, z organizmem zdolnym do natychmiastowej regeneracji. Ale naprawiając jego ciało i przywracając go do życia, korporacja przejęła kontrolę nad jego życiem; wykasowała też jego wspomnienia i pamięć. Ray nie wie, co jest realne, a co nie. Ale ma misję – chce się tego dowiedzieć. (opis dystrybutora)

Cały Świat Romy
Dla dzieci, Holandia/Niemcy, 90 min.
reżyseria: Mischa Kamp
obsada: Vita Heijmen, Beppie Melissen, Noortje Herlaar

Nastoletnia Roma z trudnością odnajduje siebie samą w patchworkowej rodzinie. Jest jedynaczką, którą nie zajmuje się ani zapracowana mama, ani rzadko obecny ojciec, ani niedostępna emocjonalnie babcia. Z dnia na dzień, za sprawą postępującej demencji, to ta ostatnia staje się dla dziewczynki najbliższą towarzyszką codzienności; tym bliższą, im mniej samodzielną. Roma z samotnej nastolatki staje się zaradną młodą kobietką, czuje się coraz mniej niechciana, a coraz bardziej potrzebna i pewna siebie. Starsza kobieta powierza jej swoje wspomnienia, marzenia i sekrety. Między babcią i wnuczką nawiązuje się szczera, pełna troski relacja, podszyta przeczuciem nadchodzącej utraty. (opis dystrybutora)

Dolina Bogów
Fantasy, Polska/Luksemburg/USA, 131 min.
reżyseria: Lech Majewski
obsada: Josh Hartnett, John Malkovich, Keir Dullea

W tytułowej Dolinie Bogów krzyżują się trzy wątki narracyjne, które prowokują widza do własnych interpretacji. Pierwszy to archaiczna legenda Indian Navajo o bogach zamkniętych w skałach doliny Valley of the Gods pełna bogatej symboliki i archetypów. Drugi to historia najbogatszego człowieka globu, tajemniczego Wesa Taurosa, który dotknięty osobistą tragedią, ukrywa się przed światem. Trzeci wątek jest historią narratora, Johna Ecasa, pisarza, który zmaga się z traumatycznym rozstaniem z żoną i twórczym kryzysem. (opis dystrybutora)

Mulan
Dramat/Przygodowy, USA, ? min.
reżyseria: Niki Caro
obsada: Yifei Liu, Donnie Yen, Jet Li

Aby obronić kraj przed najeźdźcami z północy, cesarz Chin wydaje dekret nakazujący rekrutację do armii jednego mężczyzny z każdej rodziny. Hua Mulan, najstarsza córka utytułowanego wojownika, decyduje się w tajemnicy wyruszyć na wojnę zamiast niedomagającego już ojca. Przebrana za mężczyznę Hua na każdym kroku poddawana jest próbom wymagającym od niej zmobilizowania wewnętrznej siły i wykorzystania pełni swoich możliwości. W wyniku tej wielkiej przygody dziewczyna staje się niezłomną wojowniczką oraz zdobywa szacunek wdzięcznego narodu i… dumnego ojca. (opis dystrybutora)

Nic nie ginie
Dramat, Polska, 71 min.
reżyseria: Kalina Alabrudzińska
obsada: Zuzanna Puławska, Michał Surosz, piotr Pacek, Wiktoria Filus

Bohaterowie filmu chorują na smutek. Życie wymaga od nich zmian, którym wcale nie chcą się poddać. Wolą chować się w gąszczu liści i codzienności. A świat dookoła piękny, pogoda słoneczna, więc czemu nie mieliby się odrodzić jako lepszy i weselszy gatunek? (opis dystrybutora)

Nieśmiertelny
Dramat/Kryminał, Włochy/Niemcy, ? min.
reżyseria: Marco D’Amore
obsada: Marco D’Amore, Giuseppe Aiello, Salvatore D’Onofrio

Obraz pożądania
Thriller, Wielka Brytania/USA, 99 min.
reżyseria: Giuseppe Capotondi
obsada: Elizabeth Debicki, Donald Sutherland, Rosalind Halstead

Ekscentryczny milioner Cassidy niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa. Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice. Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać. (opis dystrybutora)

Towar
Dramat, Portugalia, 113 min.
reżyseria: Bruno Gascon
obsada: Michalina Olszanska, Vítor Norte, Rita Blanco

Historia Viktorii, młodej kobiety, która porzuca wszystko w poszukiwaniu lepszego życia. Od momentu, gdy otwierają się drzwi ciężarówki, Viktoria staje w obliczu okrutnej rzeczywistości handlu ludźmi. Czy może uciec od swojego losu? (opis dystrybutora)

Tylko sprawiedliwość
Dramat, USA, 136 min.
reżyseria: Destin Daniel Cretton
obsada: Brie Larson, Michael B. Jordan, Jamie Foxx

Przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona i jego walki o sprawiedliwość, która przejdzie do historii. Jako absolwent Harvardu, Bryan mógł przebierać w lukratywnych ofertach pracy. Zamiast tego udaje się do Alabamy, żeby reprezentować niesłusznie skazanych lub tych, których nie stać na rzetelnego obrońcę. Pomaga mu w tym miejscowa adwokat Eva Ansley. Jedną z pierwszych, a zarazem najbardziej medialnych spraw Stevensona jest obrona Waltera McMilliana. W 1987 został on skazany na śmierć za głośne morderstwo osiemnastolatki. Nie pomogły liczne dowody niewinności ani to, że jedyne obciążające go zeznanie było mocno wątpliwe. (opis dystrybutora)

– Zjazd
Komedia/Dramat, USA, 86 min.
reżyseria: Nat Faxon
obsada: Will Ferrell, Miranda Otto, Julia Louis-Dreyfus

Gdy para małżeńska cudem unika porwania przez lawinę podczas rodzinnych wakacji na nartach w Alpach, ich życie zmienia się w chaos, a oni sami zmuszeni są spojrzeć na siebie i łączące ich uczucie z zupełnie nowej perspektywy. (opis dystrybutora)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Radoslaw_Piwowarski_Anna_Serdiukow_konf.pras
Piwowarski, Mutniak, Gutek, Budnik, Zamecka. Przedstawiamy Gwiazdorskie Jury Cinergii
Nowe Narracje Wizualne w Łodzi
Wielki Finał O!PLA 2020 On-Line

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*