solo

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, Prawdziwa historia Romana Polańskiego, komiksowy Deadpool 2 oraz Ella i John z duetem Helen Mirren, Donald Sutherland. Tak wygląda maj w kinach.

Poza tym warto przyjrzeć filmowm europejskim, takim jak: francuski 120 uderzeń serca, koprodukcji polsko-brytyjskiej Katyń – Ostatni świadek, węgierski Miłość i hazard, rosyjski Sobibór. Dla wielbicieli kina gatunkowego pozostają komedie Strażnicy cnoty, Taxi 5, Tully, Pozycja obowiązkowa, Nasze najlepsze wesele czy horrory Ghostland, The Lodgers. Przeklęci i Devil’s Gate, czy pełen akcji Rampage: Dzika furia.

Dla młodszych widzów – Kacper i Emma w teatrze, Kaczki z gęsiej paczki, Traktorek Florek ratuje farmę, Duża ryba i begonia, Futrzaki ruszają na ratunek, Bella i Sebastian 3.


PREMIERY – 4 MAJA


– Ghostland
 Horror, Francja/Kanada, 91 min.
reżyseria: Pascal Laugier
obsada: Crystal Reed, Anastasia Phillips

Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie – ale to, co je czeka, będzie gorsze niż demony przeszłości… (opis dystrybutora)

– Kacper i Emma w teatrze
Familijny, Norwegia, 81 min.
reżyseria: Aurora Gossé
obsada: Oliver Dahl, Alba Ørbech-Nilssen

Kacper i Emma idą do teatru z innymi dziećmi z przedszkola. Przedstawienie tak bardzo im się podoba, że postanawiają zostać aktorami. Przedszkole do którego uczęszczają przyłącza się do akcji wsparcia sierocińca w Indiach. Kacper i Emma wpadają na pomysł aby wystawić sztukę teatralną a zebrane pieniądze przeznaczyć na pomoc sierocińcowi. Zaczyna się kolejna przygoda pełna niespodziewanych zwrotów akcji i nieprzewidzianych trudności. Ale dzielne przedszkolaki zawsze dają radę! (opis dystrybutora)

– Kochankowie jednego dnia
Dramat, Francja, 75 min.
reżyseria: Philippe Garrel
obsada: Éric Caravaca, Esther Garrel, Louise Chevillotte

Jeanne ma 23 lata i właśnie przeżyła bolesne rozstanie z chłopakiem. Postanawia wrócić do rodzinnego domu i chwilowo znów zamieszkać ze swoim ojcem. Na miejscu dziewczyna odkrywa, że jej ojciec, profesor filozofii, ma romans z jedną ze swoich studentek, Ariane, która jest rówieśniczką Jeanne. Dwie młode kobiety stopniowo się poznają i zaprzyjaźniają… (opis dystrybutora)

– Paweł, apostoł Chrystusa
Historyczny, USA, 108 min.
reżyseria: Andrew Hyatt
obsada: Jim Caviezel, James Faulkner, Olivier Martinez

Historia dwóch mężczyzn. Łukasz, przyjaciel i lekarz, ryzykuje życiem, by dostać się do Rzymu, miasta, w którym czeka na wykonanie wyroku Paweł. Skazany na śmierć przez Nerona, przebywa w słynącym z okrucieństwa rzymskim więzieniu, w najciemniejszej celi. Zanim wyrok zostanie wykonany, Łukasz i Paweł spisują księgę opisującą początek i Drogę wiodącą do tego, co dziś nazywamy Kościołem. Tymczasem zdeterminowany Neron za wszelką cenę chce pozbyć się z Rzymu chrześcijan, nie cofa się przy tym przed najokrutniejszymi represjami. Zanim wiszący nad Pawłem wyrok śmierci zostanie wykonany, Łukasz postanawia spisać księgę. Księgę, która pokaże początki „Drogi” oraz narodziny tego, co stanie się Kościołem. Tymczasem spętany łańcuchami Paweł mierzy się z samym sobą, swoim życiem i wszystkim tym, co go spotkało. A przeżył niemało – chłosty, katastrofę statku, głód i pragnienie, kamienowanie, chłód. Czekając na spotkanie ze śmiercią, Pawła prześladuje własna przeszłość. Samotny w ciemnościach zastanawia się, czy zostanie zapomniany i czy znajdzie w sobie siłę, by umrzeć godnie. (opis dystrybutora)

– Strażnicy cnoty
Komedia, USA, 102 min.
reżyseria: Kay Cannon
obsada: Leslie Mann, Ike Barinholtz, John Cena

Kiedy rodzice trzech nastoletnich dziewczyn odkrywają treść ich wspólnej umowy o utracie dziewictwa podczas balu wieńczącego rok szkolny, postanawiają zrobić wszystko, by pokrzyżować im plany. (opis dystrybutora)

– Taxi 5
Komedia/Akcja, Francja, 102 min.
reżyseria: Franck Gastambide
obsada: Franck Gastambide, Malik Bentalha, Salvatore Esposito

Oficer policji, szalony mistrz kierownicy – Sylvain Marot wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii – Eddy Maklouf, prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi. (opis dystrybutora)

– The Lodgers. Przeklęci
gatunek:  Horror,  Irlandia, 93 min.
reżyseria: Brian O’Malley
obsada: Charlotte Vega, Bill Milner, Eugene Simon

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak – Edward samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez jego dawnych mieszkańców. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby uniknąć okrutnej kary i przeżyć. Pomimo ostrzeżeń Sean, zakochany w Rachel chłopak, chce odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Kiedy przekracza próg posiadłości, uruchamia lawinę śmiertelnych zdarzeń. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 11 MAJA


– 120 uderzeń serca
Dramat, Francja, 135 min.
reżyseria: Robin Campillo
obsada: Nahuel Pérez Biscayart, Arnaud Valois

W filmie Campillo euforia spotyka rozpacz, a przyspieszone bicie serca przypomina tykanie odliczającego czas zegara. Bo o wyścig z czasem tu chodzi: są wczesne lata 90., epidemia AIDS zbiera we Francji żniwo przy cichej zgodzie rządu i koncernów farmaceutycznych. Zmowę milczenia wokół choroby akcjami, marszami, happeningami starają się przerwać aktywiści z paryskiego ACT UP. (opis dystrybutora)

– Kaczki z gęsiej paczki
Animacja/Familijny/Komedia, Chiny/USA, 91 min
reżyseria: Christopher Jenkins
głosy: Maciej Stuhr, Julia Kamińska

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie. (opis dystrybutora)

– Katyń – Ostatni świadek
Thriller, Polska/Wielka Brytania, ? min.
reżyseria: Piotr Szkopiak
obsada: Alex Pettyfer, Talulah Riley

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza, przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy. (opis dystrybutora)

– Miłość i hazard
Historyczny/dramat, Węgry, 121 min.
reżyseria: Gábor Herendi
obsada: Ervin Nagy, Andrea Petrik

Erno Blaskovich stracił wszystko po Rewolucji Węgierskiej z 1848 roku. Na jego drodze stanął wyjątkowy koń o wdzięcznym imieniu „Kincsem”. Dzięki niemu otrzyma szansę na to by odwrócić los i odzyskać wszystko, co odeszło. Los jednak bywa przekorny. Erno będzie musiał pokonać szereg przeszkód, dzięki czemu zyska znacznie więcej – miłość i sławę. (opis dystrybutora)

– Prawdziwa historia
Thriller/Psychologiczny, Belgia/Francja, 110 min.
reżyseria: Roman Polański
obsada: Eva Green, Emmanuelle Seigner, Vincent Perez

Delphine to poczytna paryska pisarka, która od jakiegoś czasu cierpi na brak weny. Gdy pewnego dnia w trakcie podpisywania książek poznaje tajemniczą kobietę, jej życie zaczyna stopniowo zbaczać z wcześniej wytyczonego toru. Między kobietami rodzi się relacja, która z czasem z przyjaźni zmienia się w toksyczne uzależnienie. Delphine zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem, a wszystko co uważała dotychczas za pewnik, zmienia swe pierwotne znaczenie. (opis dystrybutora)

– Rampage: Dzika furia
Akcja, USA, 107 min.
reżyseria: Brad Peyton
obsada: Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello, Jeffrey Dean Morgan

Prymatolog  Davis Okoye, który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem. (opis dystrybutora)

– Sobibór
Dramat/Wojenny, Rosja, 110 min.
reżyseria: Konstantin Khabenskiy
obsada: Konstantin Khabenskiy, Christopher Lambert

14 Października 1943 roku wybuchł bunt w obozie zagłady w Sobiborze. 600 więźniów podjęło próbę ucieczki. Wycieńczeni, stanęli naprzeciw 150 uzbrojonych strażników. Po krwawej walce z obozu uciekło blisko 200 osób. 42 doczekały końca wojny. (opis dystrybutora)

– Superagentka
Animacja/Familijny, Dania, 77 min.
reżyseria: Karla von Bengtson
głosy: –

Gdy dziewczynka przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie. Ma siedem dni na rozwiązanie zagadki drobnych kradzieży. Nowe zadanie będzie doskonałą okazją do zdobycia prawdziwego przyjaciela. (opis dystrybutora)

– Tully
Komedia, USA, 96 min.
reżyseria: Jason Reitman
obsada: Charlize Theron, Mackenzie Davis

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully… Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 18 MAJA


– Bóg nie umarł: Światło w ciemności
Dramat, USA, 120 min.
reżyseria: Michael Mason
obsada: John Corbett, David A.R. White, Jennifer Taylor, Tatum O’Neal

Wokół kościoła Św. Jakuba narasta coraz więcej sporów. Przeciwnikom wiary przeszkadza fakt, że świątynia stoi na  terenie uniwersytetu. Gdy pewnej nocy pożar pustoszy kościół, władze uczelni postanawiają wykorzystać okazję, by usunąć parafię ze swojego terenu. Wielebny Dave zmaga się z pogróżkami i szykanami. Mimo poparcia parafian, zaczyna rozważać przeniesienie świątyni. Prawdziwe wątpliwości w jego sercu zasieje pojawienie się jego dawno niewidzianego brata, który niespodziewanie włączy się w konflikt wokół kościoła. Gorzkie wspomnienia powrócą, otworzą się dawne rany. Bracia będą musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami z przeszłości. (opis dystrybutora)

– Deadpool 2
Komedia/Akcja/Sci-Fi, USA, 120 min.
reżyseria: David Leitch
obsada: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin

Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata. (opis dystrybutora)

– Nasze najlepsze wesele
Komedia, Francja, 117 min.
reżyseria: Olivier Nakache
obsada: Jean-Pierre Bacri, Jean-Paul Rouve, Benjamin Lavernhe

Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierre’a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jak przystało na profesjonalistę, bierze się do działania. Rekrutuje kelnerów, kucharzy i pomywaczki. Poleca fotografa, zatrudnia zespół muzyczny, a nawet osobiście zajmuje się aranżacją kwiatów. Jednym słowem robi wszystko, by wielka impreza odniosła równie wielki sukces. Niestety, seria nieprzewidzianych zdarzeń wywraca misterny plan do góry nogami, a wesele marzeń z godziny na godzinę zamienia się w katastrofę stulecia. Czy Max i jego ludzie zdołają opanować sytuację, zanim będzie za późno? (opis dystrybutora)

– Po latach
Dramat, Francja/Włochy, 93 min.
reżyseria: Annarita Zambrano
obsada: Giuseppe Battiston, Charlotte Césaire, Barbora Bobulova

Bolonia, rok 2002. Opozycja przeciwko prawu pracy eksploduje na uniwersytetach. Zabójstwo sędziego ponownie otwiera stare rany między Włochami a Francją. Marco, były działacz lewicowy, skazany za morderstwo we Włoszech, ale dzięki doktrynie Mitteranda żyjący od 20 lat na zesłaniu we Francji, zostaje ponownie postawiony w stan oskarżenia. Rząd włoski żąda jego ekstradycji. W jednej chwili gwałtowanie i nieodwracalnie zmienia się nie tylko francuskie życie mężczyzny i jego 16-letniej córki Violi, ale także życie jego rodziny we Włoszech, której przyjdzie zapłacić za dawne błędy Marco… Jaką cenę przyjdzie im zapłacić za błędy ojca w przeszłości?(opis dystrybutora)

– Traktorek Florek ratuje farmę
Familijny, Norwegia, 73 min.
reżyseria: Peder Hamdahl Næss
obsada: Elias Søvold-Simonsen, Jeppe Beck Laursen

Przyszłość farmy gdzie mieszka Florek jest zagrożona. Pobliska góra zatrzymuje światło słoneczne przez co rośliny na części pól uprawnych przestają rosnąć. Trzeba znaleźć rozwiązanie.  Florek i jego przyjaciele znajdują szalone rozwiązanie : trzeba zbudować wielkie lustro, które będzie przekierowywało promienie słoneczne na pole uprawne. Teraz wszyscy mieszkańcy będą musieli współpracować aby farma została uratowana. (opis dystrybutora)

– Zimowi bracia
Dramat, Dania/Islandia, 100 min.
reżyseria: Hlynur Pálmason
obsada: Elliott Todd Crosset Hove, Simon Sears

Weź haust mroźnego powietrza, zaciągnij się śniegiem – i pozwól sobie na najdziwniejszą podróż zimową, jakiej doświadczyłeś w kinie. Surrealistyczny, absurdalny, zostawiający na białym puchu ślady czarnego humoru film Hlynura Pálmasona zabiera nas do górniczej osady położonej w środku lasu. Mieszkają tu, jak przystało na bajkę, dwaj bracia. Jeden z nich, ten młodszy, pędzi bimber, desperacko tęskni za miłością i powtarza, że każdy ma w sobie ciemną stronę. W świecie filmu jej metaforą jest kopalnia, gdzie światła czołówek z trudem rozpraszają mrok, w którym cicho narasta napięcie pomiędzy pracującymi mężczyznami. Wizyjni, zaskakujący, intensywnie oddziałujący poprzez obrazy Zimowi bracia opowiadają właśnie o tym, co ukryte: o rywalizacji, agresji, pragnieniu zemsty, które wydobyte z kopalni ludzkiej duszy ranią i niszczą. Ale także o tym wszystkim, co może powstrzymać ciemność. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 25 MAJA


– Devil’s Gate
Horror/Sci-Fi, Kanada, 94 min.
reżyseria: Clay Staub
obsada: Milo Ventimiglia, Bridget Regan

Kiedy kobieta i jej syn tajemniczo znikają, agentka FBI Daria Francis zostaje wysłana do małego miasta w Północnej Dakocie, zwanego Bramą Szatana. Chce wyśledzić podejrzanego numer jeden, fanatyka religijnego Jacksona Pritcharda, męża i ojca zaginionych. Jednak kiedy Francis wraz z lokalnym agentem Coltem przybywają do mrocznej posiadłości Pritcharda, odkrywają w piwnicy coś co przekracza ich najśmielsze oczekiwania. (opis dystrybutora)

– Duża ryba i begonia
Animacja/Fantasy/Przygodowy, Chiny, 103 min.
reżyseria: Xuan Liang
głosy: Guanlin Ji, Shangqing Su, Timmy Xu, Shulan Pan,  Yuanyuan Zhang

Chun żyje w mistycznej krainie zamieszkałej przez magiczne istoty. Gdy kończy szesnaście lat zostaje przeniesiona do świata ludzi, gdzie pod postacią czerwonego delfina musi spędzić siedem dni. Nowa rzeczywistość okazuje sie pełna niebezpieczeństw. Od śmierci ratuje ją młody chłopak, który niestety sam traci życie. Chun za wszelka cenę postanawia przywrócić chłopca do świata żywych. (opis dystrybutora)

– Ella i John
Dramat, Francja/Włochy, 112 min.
reżyseria: Paolo Virzì
obsada: Helen Mirren, Donald Sutherland

Mirren i Sutherland wcielają się w uciekającą parę, która udaje się w niezapomnianą podróż starym RV „Leisure Seeker”. Podróż zaczyna się w Bostonie, jej zwieńczeniem ma być dom Ernesta Hemingway’a w Key West. Podróż jest próbą odnalezienia pasji życia i miłości, która ich łączy, a podróż to niezwykła – pełna przygód i niespodzianek – od samego początku do końca. (opis dystrybutora)

– Futrzaki ruszają na ratunek
Animacja, Rosja, ? min.
reżyseria: Victor Azeev
głosy: –

Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków, szczególnie tak od siebie różnych. Jednak gdy staną w obliczu nieziemskiej katastrofy, ruszą na ratunek innym zwierzętom i przekonają się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują. (opis dystrybutora)

-Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Przygodowy/Sci-Fi, USA, ? min.
reżyseria: Ron Howard
obsada: Alden Ehrenreich, Donald Glover, Emilia Clarke,  Woody Harrelson

Historia młodości Hana Solo.

– Made in Italy
Dramat/Komedia, Włochy, ? min.
reżyseria: Luciano Ligabue
obsada: Stefano Accorsi, Kasia Smutniak

Riko pracuje w fabryce przetwarzającej mięso, podobnie jak jego ojciec. Częściej widzi zwierzęta  niż ludzi, a życia nie ułatwia mu skomplikowana relacja z Sarą. Zresztą Riko i tak ma szczęście: większość jego kolegów straciła pracę po pięćdziesiątce i w ogóle nie ma źródła utrzymania. Czas wolny spędza z przyjaciółmi, między innymi z Carnevale, ale nie pomaga mu to ukoić duszy skołatanej kryzysami egzystencjalnymi. Pewnego dnia grupa przyjaciół postanawia pojechać do Rzymu, gdzie bierze udział w protestach ulicznych. Riko zostaje ranny w głowę, co powoduje, że chce zmienić swoje życie: zaczyna rozmawiać z żoną, a w pracy dopominać się o swoje. (opis dystrybutora)

– Pozycja obowiązkowa
Komedia, USA, ? min.
reżyseria: Bill Holderman
obsada: Jane Fonda, Diane Keaton, Don Johnson, Andy Garcia

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie  postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie  każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę… (opis dystrybutora)


PREMIERY – 31 MAJA


– Bella i Sebastian 3
Familijny/Przygodowy, Francja, 97 min.
reżyseria: Clovis Cornillac
obsada: Tchéky Karyo, Felix Bossuet, Anne Benoit

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody… (opis dystrybutora)

(Uwaga! Terminy premier mogą ulec zmianie)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
charlie
Filmobranie 2011 – program, informacje
2014-01_smarzowski_406
ENEMEF: Noc Smarzowskiego
kamerakacja
8. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*