moonlight_plakat

W lutym wiele dobrych filmów, głównie nominowanych do Oscarów. Takich jak: Moonlight i Ukryte działania. Plus biograficzna Jackie z Natalie Portman w roli głównej, McImperium z Michaelem Keatonem, To tylko koniec świata Xaviera Dolana, Był sobie pies Lasse Hallstroema, Milczenie Martina Scorsese i Pokot Agnieszki Holland.

Dla mniej wymagających horror Rings, melodramat Ciemniejsza strona Greya, sensacyjne John Wick 2 czy xXX: Reaktywacja. Dla młodszych widzów: LEGO® BATMAN: FILM, Alpejska przygoda, Barbie w świecie gier oraz Wielka wyprawa Molly.


PREMIERY – 3 LUTEGO


– Boy 7
Thriller/Akcja/Sci-Fi, Holandia/Węgry, 92 min.
reżyseria: Lourens Blok
obsada: Matthijs van de Sande Bakhuyzen, Ella-June Henrard, Tygo Gernandt

Kiedy Sam budzi się w zatłoczonym metrze, nie wie, jak się tam dostał, ani skąd pochodzi. Rozpaczliwie szuka śladów swojej tożsamości w niewielkiej zawartości plecaka. Powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jego życie jest w wielkim niebezpieczeństwie. Zaczyna powoli odkrywać przerażającą prawdę o tym kim jest i co z mu zrobiono. (opis dystrybutora)

– Fukushima, moja miłość
Dramat, Niemcy, 104 min.
reżyseria: Doris Dörrie
obsada: Rosalie Thomass, Kaori Momoi, Nami Kamata

Młoda Niemka, Marie, wyjeżdża do Japonii, aby uciec przed problemami. Przyłącza się do organizacji Clowns4Help, która stara się wnieść trochę radości do życia mieszkańców Fukushimy, dotkniętej trzęsieniem ziemi, tsunami i awarią elektrowni jądrowej w 2011 roku. (opis dystrybutora)

– Jackie
Biograficzny/Dramat, USA/Chile, 95 min.
reżyseria: Pablo Larraín
obsada: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig

Jacqueline Bouvier Kennedy ma 34 lata, kiedy jej mąż zostaje wybrany na Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Elegancka i stylowa, od razu staje się globalną ikoną, jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Jej intuicja i smak w kwestiach mody, sztuki i wystroju wnętrz są powszechnie podziwiane. Jednak 22 listopada 1963 roku poukładane Życie Pierwszej Damy rozsypuje się na kawałki. Podczas wyborczej podróży do Dallas, ginie John F. Kennedy, a pogrążona w żałobie Jacqueline, na pokładzie Air Force One, powraca do Waszyngtonu. Mierząc się z tragedią, postanawia kontynuować dzieło męża. W ciągu kilku dni nie tylko dopisze triumfalny koniec do mitu JFK, ale też ugruntuje legendę, której na imię… Jackie. (opis dystrybutora)

– McImperium
Biograficzny/Dramat, USA, 105 min.
reżyseria: John Lee Hancock
obsada: Michael Keaton, Nick Offerman, John Carroll Lynch, Laura Dern

Ray Kroc to energiczny biznesman, który od lat walczy o swoje pięć minut sławy. Jednak każdy jego pomysł przeradza się w klęskę, a szanse na realizację marzeń maleją z dnia na dzień. Niespodziewanie otrzymuje zamówienie od nieznanej mu restauracji w Kalifornii. Poznaje braci McDonaldów, którzy wymyślili nowatorski system serwowania jedzenia w 30 sekund od złożenia zamówienia. Ray, zachwycony rewolucyjnym pomysłem, namawia braci do stworzenia sieci restauracji w całych Stanach Zjednoczonych. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium, Ray chce mieć coraz więcej władzy. Jak wiele poświęci, aby zbudować najbardziej rozpoznawalną markę na świecie i stać się jedną z największych osobowości XX wieku? (opis dystrybutora)

– Rings
Horror, USA, 102 min.
reżyseria: F. Javier Gutiérrez
obsada: Aimee Teegarden, Johnny Galecki

Młoda kobieta, martwiąc się o swego chłopaka, zafascynowanego informacjami o tajemniczym wideo, po obejrzeniu którego giną ludzie, decyduje się obejrzeć film za niego. Wkrótce odkrywa przerażającą prawdę: informacje są prawdziwe, a wideo zawiera tajemniczy przekaz… (opis dystrybutora)

– Skazana
Dramat, Francja, 98 min.
reżyseria: Audrey Estrougo
obsada: Sophie Marceau, Suzanne Clément, Anne Le Ny as Marthe Brunet

Mathilde dowiaduje się, że jej ukochany mężczyzna popełnił morderstwo. Aby go ratować, przyznaje się do popełnienia tej zbrodni i pozwala się skazać za niego. Jej syn Adrien nie widzi sensu tej decyzji. Wraz z prawniczką Nadège Rutter, próbują jej uświadomić, że bez współpracy z policją może pozostać przez wiele lat w więzieniu. Mathilde jednak nadal milczy. Tygodnie mijają, a kobieta wciąż czeka na informację od ukochanego, który od momentu wyjścia na wolność nie daje znaku życia. Odizolowana od świata, z synem jako jedynym wsparciem, staje się więźniem numer 383205-B. Teraz, winna czy nie, jest już tylko skazaną tak, jak reszta więźniów. Musi nauczyć się żyć w nowej, opresyjnej rzeczywistości, którą sama sobie stworzyła. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 9/10 LUTEGO


– Ciemniejsza strona Greya
Melodramat, USA, 115 min.
reżyseria: James Foley
obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan

Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi. (opis dystrybutora)

– Cmentarz wspaniałości
Dramat/Fantasy, Francja/Niemcy/Wielka Brytania/Tajlandia/Korea Południowa/Malezja, 122 min.
reżyseria: Apichatpong Weerasethakul
obsada: Jenjira Pongpas, Banlop Lomnoi

Fabuła Cmentarza wspaniałości skupia się wokół dawnego budynku szkoły, w którym został utworzony szpital do opieki nad żołnierzami pogrążonymi w tajemniczej śpiączce. Jenjira, także mająca problemy ze zdrowiem, zgłasza się do placówki jako wolontariuszka. Jest szczególnie zainteresowana żołnierzem o imieniu Itt i to jemu poświęca najwięcej uwagi. Z czasem Jenjira zauważa, że nawiązuje z nim kontakt, a niedługo potem żołnierz odzyskuje świadomość. (opis dystrybutora)

– John Wick 2
Thriller/Akcja, USA, 100 min.
reżyseria: Chad Stahelski
obsada: Keanu Reeves, Common, Laurence Fishburn, John Leguizamo

Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej. (opis dystrybutora)

– LEGO® BATMAN: FILM
Animacja/Komedia/Przygodowy, Dania/USA, 90 min.
reżyseria: Chris McKay
głosy: –

W Gotham szykują się jednak wielkie zmiany. Jeśli Batman chce uratować miasto przed zakusami Jokera, musi porzucić swoją samotnię i spróbować współpracy z innymi, a przy okazji być może przyjąć bardziej pozytywną postawę. (opis dystrybutora)

– Nauczycielka
Dramat, Czechy/Słowacja, 102 min.
reżyseria: Jan Hřebejk
obsada: Zuzana Mauréry, Peter Bebjak

Przybycie nowej nauczycielki do podmiejskiej szkoły w Bratysławie roku 1983 wywraca do góry nogami życie lokalnej społeczności. Mária Drazdechová od początku zdaje się manipulować uczniami i ich rodzicami. Po próbie samobójczej jednego z uczniów dyrektor placówki zamierza oddelegować kłopotliwą nauczycielkę. W tym celu jednak rodzice muszą podpisać petycję. Problem w tym, że Drazdechová ma daleko idące koneksje w Partii Komunistycznej. Czy prowincjusze będą w stanie zawalczyć o to, w co wierzą? (opis dystrybutora)

– Soy Nero
Dramat, Francja/Meksyk/Niemcy, 120 min.
reżyseria: Rafi Pitts
obsada: Johnny Ortiz, Rory Cochrane

Nero żyje amerykańskim snem. Marzy o obywatelstwie i kraju, który da mu szansę. Co prawda urodził się w Stanach, ale po atakach na World Trade Centre został deportowany do Meksyku. Postanawia nielegalnie przekroczyć granicę i wstąpić do armii, by dostać amerykańskie obywatelstwo. Czy to wystarczy aby nie patrzono na niego podejrzliwie? Czy przypadkiem nie jest ofiarą politycznej rozgrywki? (opis dystrybutora)

– Szwedzka teoria miłości
Dokumentalny, Szwecja, 76 min.
reżyseria: Erik Gandini

Szwedki są dziś największą grupą wśród klientek banków nasienia, zaś jeden na czterech Szwedów umiera samotnie. Wydaje się, że państwo zapewnia Szwedom wszystko oprócz… umiejętności bycia z innymi ludźmi. Erik Gandini, autor filmu „Wideokracja”, zastanawia się, czy ceną za wolność nie jest samotność. Jak żyje się w kraju, który od początku lat 70. realizuje wizję wolnych, równych ludzi, pozbawionych więzów zależności ekonomicznej? (opis dystrybutora)

– To tylko koniec świata
Dramat, Francja/Kanada, ? min.
reżyseria: Xavier Dolan
obsada: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Vincent Cassel

Film opowiada historię 34-letniego Louisa, który powraca po dwunastoletniej nieobecności do rodzinnego domu opuszczonego po śmierci ojca. Zamierza swojej matce i rodzeństwu ogłosić, że wkrótce umrze. Na przeszkodzie stanie mu jednak niezwykle zawiła przeszłość. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 17 LUTEGO


– Alpejska przygoda
Familijny, Szwajcaria, 104 min.
reżyseria: Xavier Koller
obsada: Jonas Hartmann, Marcus Signer

Ursli mieszka wraz ze swą rodziną w wiosce u podnóża Alp. Latem wypasają owce na górskich łąkach i produkują słynne, szwajcarskie sery. Powoli nadchodzi zima. Jej przetrwanie będzie bardzo trudne bo podczas podróży do wioski wóz zawierający cały wyprodukowany ser spada w przepaść. Rodzina Ursliego zostaje bez środków do życia. Ursli przy pomocy swej najlepszej przyjaciółki Serainy postanawia pomóc rodzinie i zasłużyć na dzwonek, który młodzi chłopcy otrzymują na Święto Wiosennego Przesilenia. Rozpoczyna się prawdziwa Alpejska Przygoda. (opis dystrybutora)

– Był sobie pies
Dramat/Komedia, USA, 120 min.
reżyseria: Lasse Hallström
obsada: Britt Robertson, Dennis Quaid

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. (opis dystrybutora)

– Lekarstwo na życie
Horror, USA, 146 min.
reżyseria: Gore Verbinski
obsada: Dane DeHaan, Jason Isaacs

Ambitny młody pracownik wielkiej korporacji otrzymuje zadanie przywiezienia szefa swej firmy z idyllicznego, ale i tajemniczego ośrodka odnowy biologicznej, położonego w malowniczym zakątku w szwajcarskich Alpach. Ośrodek oferuje lekarstwo na wszelkie problemy i bolączki współczesnego świata, ale na miejscu okazuje się, że nic nie jest tym, czym mogłoby się wydawać. (opis dystrybutora)

– Milczenie
Dramat/historyczny, Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan, 161 min.
reżyseria: Martin Scorsese
obsada: Andrew Garfield, Adam Driver

XVII wiek. Dwóch młodych jezuitów pokonuje tysiące kilometrów, aby potajemnie
przedostać się do Japonii, gdzie toczy się bezwzględna walka z chrześcijaństwem. Misjonarze poszukują swojego nauczyciela – słynącego z odwagi kapłana, o którym krążą plotki, że wyrzekł się wiary katolickiej i został buddyjskim mnichem. To, czego doświadczą, wystawi ich umiejętności przetrwania, a także wszystko, w co wierzą, na najcięższą próbę. (opis dystrybutora)

– Moonlight
Dramat, USA, 110 min.
reżyseria: Barry Jenkins
obsada: Alex Hibbert, Ashton Sanders, Trevante Rhodes

Akcja filmu,bazującego na autentycznych wydarzeniach rozgrywa się na przestrzeni dwóch w dzielnicy nędzy w Miami. . Chirona poznajemy jako zagubionego chłopca, którego z opresji ratuje lokalny diler. Następnie obserwujemy go prześladowanego przez równieśników zmagającego się z własną seksualnością, wreszcie jako dorosłego, czarnoskórego mężczynę. (opis dystrybutora)

– Ostatnie tango
Dokumentalny/Muzyczny, Argentyna/Niemcy, 85 min.
reżyseria:  German Kral

María Nieves Rego i Juan Carlos Copes spotkali się, gdy byli nastolatkami i tańczyli razem przez prawie pięćdziesiąt lat. W tym czasie kochali się i nienawidzili, ranili się i odchodzili, lecz zawsze wracali aby razem tańczyć tango. Żaden inny człowiek nie tańczył jak Juan i żadna inna kobieta nie tańczyła jak Maria! Jednak ostatecznie Juan zostawił Marię dla młodszej o 20 lat kobiety i założył z nią rodzinę. Maria nigdy mu tego nie wybaczyła. Nie założyła rodziny i samotnie mieszka w Buenos. (opis dystrybutora)

– PolandJa
Komedia, Polska, ? min.
reżyseria: Cyprian T. Olencki
obsada: Izabela Kuna, Grzegorz Małecki

Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. „PolandJa” to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco. (opis dystrybutora)

– Ustawka
Komedia, USA, ? min.
reżyseria: Richie Keen
obsada: Ice Cube, Charlie Day

Ostatniego dnia roku szkolnego sympatyczny nauczyciel języka angielskiego w szkole średniej, Andy Campbell, stara się za wszelką cenę nie stracić panowania nad sobą wobec wybryków uczniów ostatniej klasy, pozostawiającej wiele do życzenia administracji i cięć budżetowych, przez które przyszłość wielu etatów wisi na włosku. Jednak sytuacja jeszcze się pogarsza, gdyż Campbell przypadkowo rozsierdza lepiej od siebie zbudowanego i budzącego lęk kolegę po fachu, Rona Stricklanda, który wyzywa go na „solówkę” po lekcjach. Wiadomość o planowanej bójce rozchodzi się lotem błyskawicy, stając się dokładnie tym, czego potrzebuje zarówno szkoła, jak i sam Campbell. (opis dystrybutora)

– Wściegły Nick
Akcja, Niemcy, ? min.
reżyseria: Christian Alvart
obsada: Til Shweiger, Luna Chweiger, Ralf Moeller

Nick jest twardym policjantem, który stracił żonę z rąk tureckiej mafii. Jego porywcza córka rusza do Stambułu, aby pomścić śmierć matki. Plan dziewczyny nie wypala i trafia w ręce nieobliczalnych gangsterów, którzy zajmują się wywozem młodych kobiet do nielegalnej kliniki transplantacji organów w Moskwie. Na miejscu ma zostać poddana drastycznej operacji wykonanej przez bezwzględnego lekarza znanego jako „The Sandman”. Na wieść o zniknięciu córki, pełen furii Nick rusza na ratunek. Na miejscu trafia na trop tajemniczego Chekera, który stoi za porwaniem dziewczyny. Doskonale wytrenowany policjant  zrobi wszystko, aby uwolnić swoje dziecko, a każdy kto stanie mu na drodze będzie musiał się liczyć z natychmiastową egzekucją. Kiedy uratowanie córki jest już na wyciągnięcie ręki, na drodze Nicka staje jego dawny przeciwnik – powiązany z rosyjską mafią bandyta Firat Astan. Czas ucieka. (opis dystrybutora)

– Zerwany kłos
Dramat, Polska, 95 min.
reżyseria: Witold Ludwig
obsada: Aleksandra Hejda, Magdalena Michalik

Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 24 LUTEGO


– Barbie w świecie gier
Animacja, USA, ? min.
reżyseria –
głosy: –

Przygotuj się na turbodoładowaną przygodę! Gdy Barbie zostaje w magiczny sposób wciągnięta w świat swojej ulubionej gry wideo, staje się jedną z pojawiających się w niej, ścigających się na wrotkach postaci. W grze poznaje nowych przyjaciół: uroczego Pana Chmurkę oraz Bellę, księżniczkę na rolkach. Razem dowiadują się, że pewien złośliwy Emotkowy Wirus chce przejąć kontrolę nad całą grą. Podczas wspólnej podróży z poziomu na poziom Barbie musi przemieniać się oraz wykazać się niespotykanymi umiejętnościami i nieszablonowym sposobem myślenia, aby ocalić zespół i wygrać grę! (opis dystrybutora)

– Planetarium
Dramat, Francja/USA, 105 min.
reżyseria: Rebecca Zlotowski
obsada: Natalie Portman, Lily-Rose Melody Depp, Emmanuel Salinger

Piękne i tajemnicze siostry Laura i Kate posiadają nadprzyrodzone zdolności i potrafią komunikować się z duchami. Na zakończenie swojego tournée po Europie ruszają do Paryża, gdzie spotykają pewnego charyzmatycznego producenta filmowego. Laura i Kate odkryją przed nim świat pełen magii. I nieodwracalnie zmienią jego życie. (opis dystrybutora)

– Pokot
Dramat/Kryminał, Czechy/Niemcy/Polska/Szwecja, 128 min.
reżyseria: Agnieszka Holland
obsada: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał, Patricia Volny

Główną bohaterką nowego filmu Agnieszki Holland jest mieszkająca w Sudetach, emerytowana inżynierka Janina Duszejko. Astrolożka z zamiłowania i wegetarianka. Pewnej śnieżnej, zimowej nocy odnajduje ciało swojego sąsiada kłusownika. Okoliczności śmierci mężczyzny są niezwykle tajemnicze. Jedyne ślady, które znajdowały się wokół jego domu, to ślady saren. Duszejko, widząc niemoc policji, rozpoczyna własne, niekonwencjonalne śledztwo. (opis dystrybutora)

– Porady na zdrady
Komedia, Polska, ? min.
reżyseria: Ryszard Zatorski
obsada: Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Weronika Rosati

Zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka Fretka, rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. (opis dystrybutora)

– Praktykant
Dramat, Francja/Hongkong/Niemcy/Singapur/Katar, 115 min.
reżyseria: Boo Junfeng
obsada: Firdaus Rahman, Wan Hanafi Su

Młody Aiman znajduje zatrudnienie w malezyjskim więzieniu o zaostrzonym rygorze. Zaangażowanie i sumienność 28-latka zwracają uwagę Rahima, więziennego kata w wieku przedemerytalnym. Kiedy asystent Rahima nagle rezygnuje z pracy, kat zwraca się do Aimana z propozycją objęcia stanowiska. Sprawy się komplikują, gdy wychodzi na jaw, że obu mężczyzn łączy mroczna tajemnica z przeszłości… (opis dystrybutora)

– Ukryte działania
Dramat, USA, 127 min.
reżyseria: Theodore Melfi
obsada: Taraji P. Henson, Octavia Spencer

Niezwykła, nieznana do tej pory prawdziwa historia trzech błyskotliwych kobiet afro-amerykańskiego pochodzenia, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku podjęły pracę dla NASA. Pokonując niewyobrażalne przeszkody społeczne i obyczajowe, pomogły wysłać w kosmos  pierwszego Amerykanina, astronautę Johna Glenna, inicjując tym samym kosmiczny wyścig między światowymi mocarstwami. (opis dystrybutora)

– Wielka wyprawa Molly
Animacja/Familijny,  Niemcy, 70 min.
reżyseria: Matthias Bruhn
głosy: –

Pierwszy pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworów – Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona – bohaterach animowanego serialu o tym samym tytule. Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką. Nie będzie jakąś tam starszą siostrą – będzie najlepszą starszą siostrą na świecie. Zrobiła już nawet dla brata czapkę, żeby był mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, państwo Potworowie, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu potworów. Tata ma przed sobą jeszcze trochę wysiadywania. O nie! Zapomnieli o czapce! Molly i jej nakręcany zabawkowy przyjaciel, Edison, wyruszają na wielką wyprawę – przed nimi wiele wspaniałych przygód i ogromne wyzwania. (opis dystrybutora)

– xXx: Reaktywacja
Akcja, USA, 107 min.
reżyseria: D.J. Caruso
obsada: Vin Diesel, Donnie Yen, Nina Dobrev

Xander Cage po latach dobrowolnego wygnania, przez wielu uważany za martwego, powraca, by ponownie stanąć na drodze wojownika Xianga. Xander wie, że w rękach Xianga znajduje się śmiercionośna, zagrażająca ludzkości broń, zwana „Puszką Pandory”. Rekrutuje nową grupę supersilnych sprzymierzeńców. Ale tym razem nie będzie łatwo pokonać wroga. Cage czuje, że jest zamieszany w zmowę na najwyższych szczeblach rządów światowych i jemu samemu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. (opis dystrybutora)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Cinergia 2019 – informacje
integracja
14. Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja
walesa
Premiery kinowe – październik 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*