miasto44We wrześniu w kinach każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczymy premierę Miasta 44 Jana Komasy i Sin City 2: Damulka warta grzechu Roberta Rodrigueza

Dla lubiących nieco bardziej ambitniejsze kino nominowany do Oscara palestyński Omar, czeski Mój pies Killer, fińskie Serce lwa, japońskie Wilcze dzieci, Gdybym tylko tu był Zacha Braffa czy francuskie Porwanie Michela Houellebecqa. Ciekawie zapowiadają się dwa dokumenty Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy? Michaela Gondry’ego oraz W drodze do Jah, w którym pojawia się m.in. Gentleman.

Dla mniej wymagających – horror Jako w piekle, tak i na Ziemi, thriller Zanim zasnę, komedia romantyczna Słowo na M i s/f Więzień labiryntu. Dla najmłodszych Misja sputnik, Antboy oraz Pszczółka Maja. Film.


PREMIERY – 5 WRZEŚNIA


– Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?
Animacja/dokumentalny, Francja, 88 min.
reżyseria: Michel Gondry

Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób obrazują na ekranie to, o czym opowiada Chomsky. Dzięki temu jego idee stają się znacznie bardziej zrozumiałe i przystępne dla widza. W efekcie film zmienia się w prawdziwą wizualną i intelektualną ucztę, a jego tytuł to świadoma i nieco ironiczna zabawa językiem, która nawiązuje do teorii języka Chomsky’ego. (opis dystrybutora)

– Jako w piekle, tak i na Ziemi
Horror, USA, 90 min.
reżyseria: John Erick Dowdle
obsada: Perdita Weeks, Ben Feldman

Pod ulicami Paryża kilometrami ciągną się katakumby, wieczny dom dla niezliczonych dusz. Kiedy zespół badaczy zapuszcza się w ten niezbadany labirynt kości, miasto umarłych odkrywa przed nimi swój mroczny sekret. Horror „Jako w piekle, tak i na ziemi” to podróż przez szaleństwo i terror, wdarcie się głęboko w ludzką psyche. To odkrycie, że każdego z nas ścigają jego własne demony. (opis dystrybutora)

Małe stłuczki
Obyczajowy, Polska, 78 min.
reżyseria: Aleksandra Gowin, Ireneusz Grzyb
obsada: Helena Sujecka, Agnieszka Pawełkiewicz

Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Cześ sprzętów i bibelotów, które znajdują, sprzedają na pchlim targu. Kiedy spotykają Piotra, który pracuje w fabryce pudełek, rozpoczyna się między nimi dziwna gra. (opis dystrybutora)

– Mary’s Land. Ziemia Maryi
Dramat/religijny, Hiszpania, 116 min.
reżyseria: Juan Manuel Cotelo
obsada: Clara Cotelo, Juan Manuel Cotelo
Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Czy jesteśmy elementami układanki, którą M.J. rozwiązuje? (opis dystrybutora)

Misja Sputnik
Familijny, Belgia/Czechy/Niemcy, 90 min.
reżyseria: Markus Dietrich
obsada: Flora Thiemann, Finn Fiebig

Friederike, Fabian i Jonathan to trójka dziesięcioletnich przyjaciół z małej wioski we Wschodnich Niemczech. Jest jesień 1989 roku i nikt jeszcze nie podejrzewa, że nadchodzi prawdziwy historyczny przełom. Na pozór wszystko toczy się jeszcze swoim własnym, socjalistycznym rytmem. Rodzice Friederike prowadzą małą restaurację. Wujek dziewczynki, Mike, na co dzień zajmuje się podsycaniem w dzieciach fascynacji, jaką żywią one do sowieckiego bohatera – Juriego Gagarina. Wspólnie z Mikiem dzieci konstruują nawet satelitę domowej roboty! Podwieszają ją do balona napełnionego rozgrzanym powietrzem, wsadzają do środka Friederike i wysyłają ją na misję do nieba! Naturalnie, balon z dziewczynką spada na ziemię sprawniej, niż unosi się w powietrzu. Oczywiście uderza prosto w radiowóz sfrustrowanego policjanta Maudera. Szala goryczy się przelewa, choć Mauder jeszcze nie wie, że to dopiero początek wielkiej przygody… (opis dystrybutora)

– Omar
Dramat, Palestyna 96 min.
reżyseria: Hany Abu-Assad
obsada: Adam Bakri, Leem Lubany

Omar jest piekarzem w okupowanej Palestynie. Ląduje po drugiej stronie ruchu oporu, gdzie musi stawić czoła trudnym decyzjom. Jego przyjaciele zostają schwytani i poddani torturom muszą wybierać pomiędzy lojalnością a życiem. Podejrzenia i zdrada wystawiają na próbę jego zaufanie do kumpli z dzieciństwa. Stojąc po różnych stronach muru, Omar i brat bojownik jego ukochanej, Nadji, walczą o inną wolność. Omar przekonuje się, że to czy ktoś jest wrogiem, zależy od okoliczności. Tortury i upokorzenia podważają wiarę w honor i sens poświęceń za wszelką cenę. (opis dystrybutora)

– Sin City 2: Damulka warta grzechu
Kryminał/thriller, USA, ? min.
reżyseria: Robert Rodriguez
obsada: Mickey Rourke, Jessica Alba, Josh Brolin, Eva Green

Dwight jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem. Razem wywołają awanturę, która zrobi wrażenie nawet na zdemoralizowanych mieszkańcach Miasta Grzechu. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 12 WRZEŚNIA


– Gdybym tylko tu był
Dramat/komedia, USA, 120 min.
reżyseria: Zach Braff
obsada:  Zach Braff, Josh Gad

Obraz w reżyserii Zacha Braffa opowiada historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Aidan stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem. Wspaniałe współczesne kino obyczajowe. (opis dystrybutora)

– Na zawsze twoja
Melodramat, Belgia/Francja, 95 min.
reżyseria: Patrice Leconte
obsada: Rebecca Hall, Alan Rickman

Młody mężczyzna zostaje zatrudniony przez bogatego właściciela fabryki. Kiedy poznaje jego piękną żonę, zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, ze zrozumiałych względów ukrywając uczucia przed pracodawcą. Kobieta na pozór nie odwzajemnia jego miłości. Wszystko zmienia się, kiedy właściciel fabryki postanawia wysłać bohatera na inspekcję posiadłości w Meksyku. Wieść o przymusowej rozłące zmusza piękną żonę do wyznania prawdziwych uczuć. Składa obietnicę, że będzie czekała na ukochanego, kiedy ten po dwóch latach wróci do niej z wyprawy na odległy kontynent. Jednak wkrótce wybucha I wojna światowa i zakochani zobaczą się dopiero po 8 latach. Czy obietnica może przetrwać tak ciężką próbę czasu? (opis dystrybutora)

– Serce lwa
Dramat, Finlandia/Szwecja, 99 min.
reżyseria: Dome Karukoski
obsada: Peter Franzén, Laura Birn

Teppo świeżo po wyjściu z więzienia stara się rozpocząć życie na nowo. Ale mając wytatuowaną swastykę na ramieniu i przyjaciół skinheadów, którzy nie opuszczają go na krok, zatrzaskują się przed nim każde drzwi. Pewnego razu w kawiarni, poznaje piękną blondynkę, z którą rozpoczyna ekscytujący związek. Jakiś czas później, dowiaduje się, że będzie z nimi mieszkało dziecko, które dziewczyna ma z poprzedniego związku i, że jest ono… czarne. Sytuacja staje się jeszcze bardziej gorąca, kiedy z parą planuje zamieszkać także niezrównoważony brat Teppo. (opis dystrybutora)

– Wilcze dzieci
Animowany/s-f, Japonia, 117 min.
reżyseria: Mamoru Hosoda
obsada: Aoi Miyazaki, Takao Ohsawa, Haru Kuroki

Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską znaną z większość produkcji Studia Ghibli. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom strzegących ich plonów przed jeleniami i dzikami. W takiej symbolice następca Miyazakiego z czułością kreśli charaktery bohaterów, tworząc znajomą wszystkim, uniwersalną postać samotnej matki: zabieganej, troskliwej i drżącej o los swoich małych pociech. I robi to z kunsztem, o którym twórcy „Zmierzchu” mogliby tylko pomarzyć. (opis dystrybutora)

– Zanim zasnę
Dramat/thriller, Wielka Brytania, 92 min.
reżyseria: Rowan Joffé
obsada: Nicole Kidman, Colin Firth, Mark Strong

Christine codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości. (opis dystrybutora)

– Zostań, jeśli kochasz
Dramat, USA, 106 min.
reżyseria: R.J. Cutler
obsada: Chloë Grace Moretz, Mireille Enos

Mia Hall to nieśmiała, niezwykle utalentowana dziewczyna, która stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. Jeśli zdecyduje się opuścić dom by podążać za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się w wyniku pewnego wydarzenia, a Mia zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią musi zdecydować, po której stronie zostanie. Czy wielka miłość przezwycięży niepewność i strach? „Zostań, jeśli kochasz” to niezwykła historia o znajdowaniu swojego miejsca na Ziemi, umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 19 WRZEŚNIA


– Antboy
Framilijny/przygodowy, Dania, 77 min.
reżyseria: Ask Hasselbalch
obsada: Oscar Dietz,  Nicolas Bro

Wyobraź sobie, że masz na imię Amanda i jesteś śliczną dziewczyną, do której wzdycha każdy chłopiec w szkole. Kogo wezwiesz na pomoc, kiedy zostaniesz porwana przez superzłoczyńcę gotowego zrobić wszystko, żeby zemścić się na twoim ojcu – szefie korporacji przeprowadzającej eksperymenty genetyczne? Wiadomo. Supermrówkę! Superbohatera ukrywającego się pod postacią pulchnego, zamkniętego w sobie Pelle – dwunastolatka tak nudnego, że koledzy ze szkoły nawet nie zawracają sobie głowy zaczepianiem go na przerwach. Dzięki temu Pelle może jednak spędzać czas na tym, co lubi najbardziej – obserwowaniu ciebie – dziewczyny idealnej. Ty oczywiście nie zwracasz na niego uwagi. (opis dystrybutora)

– Ja nie wracam
Dramat, Finlandia/Rosja.Białoruś/Estonia/Kazachstan, 110 min.
reżyseria: Ilmar Raag
obsada: Polina Pushkaruk, Vika Lobacheva

Ambitna wychowanka domu dziecka, Ania Morozowa, jakby na przekór dotychczasowemu życiu, które nie głaskało jej po głowie, dostaje od losu szansę. Kończy z wyróżnieniem studia i podejmuje pracę na uczelni. Ma natomiast problem z budowaniem osobistych relacji z otoczeniem, a zwłaszcza z mężczyznami. Z żonatym wykładowcą z uczelni wplątuje się w beznadziejny romans. Nie jest na tyle naiwna, żeby jego obietnice małżeństwa traktować poważnie, ale zarazem chce w nie wierzyć. Jeszcze gorzej wygląda znajomość z byłym kolegą z domu dziecka, Dimą. Dima, w przeciwieństwie do niej, nie wyszedł na życiową prostą. Trudni się dilerką narkotyków, a z Ani zrobił nieświadomą niczego paserkę. Sytuacja robi się groźna, kiedy dziewczyną zaczyna interesować się milicja. Ani udaje się wprawdzie wymknąć z jej rąk, ale musi ukrywać się i zacząć żyć z dnia na dzień. (opis dystrybutora)

– Miasto 44
Dramat/wojenny, Polska, ? min.
reżyseria: Jan Komasa
obsada: Zofia Wichłacz, Józef Pawłowski

Warszawa, lato 1944. Stefan (Józef Pawłowski) opiekuje się matką i młodszym bratem. Przejął obowiązki głowy rodziny po tym, jak ojciec – oficer Wojska Polskiego – zginął  w kampanii wrześniowej w 1939 roku. Pracuje w fabryce Wedla, z coraz większym trudem znosząc upokorzenia ze strony Niemców. Marzy o chwili, kiedy będzie mógł im za wszystko odpłacić i spełnić obowiązek wobec Ojczyzny. Obiecał matce, że nie zaangażuje się w działalność ruchu oporu, jednak – kiedy tylko nadarza się okazja – wstępuje w szeregi Armii Krajowej. Do konspiracji wciąga go Kama (Anna Próchniak), sąsiadka z kamienicy na warszawskiej Woli, z którą przyjaźni się od dziecka. Dziewczyna skrycie kocha się w Stefanie, mając nadzieję, że po wojnie będą razem. Ale to za sprawą spotkania z subtelną i wrażliwą Biedronką (Zofia Wichłacz) Stefan zazna smaku pierwszej, młodzieńczej miłości. Jednak Stefanowi i Biedronce nie jest dane zbyt długo cieszyć się wzajemnym zauroczeniem. Nadciąga godzina „W” i mobilizacja AK. 1 sierpnia 1944 roku, wraz z przyjaciółmi – Kamą, Góralem (Maurycy Popiel), Rogalem (Filip Gurłacz) i Beksą (Antoni Królikowski) – trafiają pod komendę charyzmatycznego Kobry (Tomasz Schuchardt). Wspólnie, jako żołnierze jednego    z najdzielniejszych oddziałów Powstania Warszawskiego, przejdą krwawy szlak bojowy – od Woli, przez Starówkę i Śródmieście, po Czerniaków – a ich uczucie zostanie wystawione na najcięższą z prób, w obliczu grozy i okrucieństwa wojny, w apokaliptycznej scenerii płonącego miasta. (opis dystrybutora)

– Słowo na M
Komedia romantyczna, Irlandia/Kanada, 102 min.
reżyseria: Michael Dowse
obsada: Daniel Radcliffe, Zoe Kazan, Megan Park

Daniel Radcliffe i Zoe Kazan to para dwudziestokilkulatków, próbujących znaleźć odpowiedź na pytanie kim są dla siebie, i kim mogą się stać. Film z przymrużeniem oka pokazuje jak bardzo w związkach liczy się dobre wyczucie czasu, stawiając przy tym pytanie: czy możliwa jest przyjaźń między kobietą i mężczyzną? (opis dystrybutora)

– Sprawa dla dwojga
Komedia kryminalna, Francja, 104 min.
reżyseria: Jean-Paul Salomé
obsada: François Damiens, Géraldine Nakache

Jean Renault, aktor o przebrzmiałej sławie, niefortunnym nazwisku i reputacji koszmarnego szczególarza  dostaje angaż jako asystent w kryminalnej sprawie, prowadzonej przez świeżo upieczoną panią prokurator.  Ich współpraca iskrzy od samego początku. Jean uparcie wychodzi poza swoją rolę i ingeruje w najdrobniejszy element śledztwa. Jego niesubordynacja staje się nie do zniesienia. Jednak coraz więcej szczegółów wskazuje na to, że sprawa kryje więcej zagadek. (opis dystrybutora)

– Więzień labiryntu
Akcja/s-f, USA, 113 min.
reżyseria:  Wes Ball
obsada: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario

Thomas budzi się w windzie, która powoli jedzie w górę. Kiedy w końcu się zatrzymuje i otwierają właz, dowiaduje się, że trafił do Strefy zamieszkałej przez Streferów. To ogromna polana ogrodzona wysokim, betonowym murem. Chłopak niczego nie pamięta – kim jest, skąd pochodzi, jak się tam znalazł. Nie wie, kim są jego rodzice i jak ma na imię. Nikt nie wie, jak trafił do Strefy. Każdego ranka ściany muru się rozsuwają, otwierając Labirynt, który zamyka się o zachodzie słońca. Co miesiąc do Strefy przyjeżdża nowy chłopak. Pojawienie się Thomasa nie zaskakuje, ale gdy tydzień później z windy wychodzi Teresa, wszystko się komplikuje. To pierwsza dziewczyna, która znalazła się w Strefie. (opis dystrybutora)


PREMIERY – 26 WRZEŚNIA


– Bez litości
Thriller, USA, 128 min.
reżyseria: Antoine Fuqua
obsada:  Denzel Washington, Chloë Grace Moretz

Eksagent CIA, próbuje odkupić swoje czyny, których dokonywał dla agencji. Zaczyna działać jako spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. (opis dystrybutora)

– Efekt domina
Dokumentalny, Niemcy/Polska, 76 min.
reżyseria: Elwira Niewiera i Piotr Rosołowski

W państwie, które się jeszcze naprawdę nie narodziło, Rafael i Natasza zaczynają wspólne życie. On jest ministrem sportu nieuznawanej republiki Abchazji, ona rosyjską śpiewaczką operową. Dla Rafaela Natasza porzuciła swoją karierę i rodzinę w Rosji. Jednak ich wspólny początek dosyć szybko okazuje się pełną dramatycznych napięć drogą w nieznane. Życie w kraju nieuznawanym praktycznie przez nikogo, naznaczonym wojną domową i całkowicie uzależnionym od kaprysów i wpływów Rosji szybko przestaje być romantyczną przygodą. Natasza, jako Rosjanka, musi zmierzyć się z niechęcią, zamknięciem i podejrzliwością otoczenia. Rafael przez lata walczył o wolną i suwerenną Abchazję, jednak to marzenie nigdy nie zostało w pełni spełnione. Nadzieją na zmianę są organizowane przez niego mistrzostwa świata w domino. Być może dzięki tej imprezie świat chociaż na chwilę zwróci uwagę na ten maleńki kraj na brzegu Morza Czarnego. (opis dystrybutora)

– Pewnego razu na Dzikim Wschodzie
Dramat, Francja/Niemcy/Irak, 100 min.
reżyseria: Hiner Saleem
obsada:  Korkmaz Arslan, Golshifteh Farahani

Baran to bohater zakończonej sukcesem kurdyjskiej wojny o niepodległość. Ponieważ nadeszły wyczekiwane czasy pokoju, pracuje jako komendant w stołecznym komisariacie. Miejsca długo tam nie zagrzeje. Po absurdalnej egzekucji przeprowadzonej na łkającym mordercy, mężczyzna zaczyna czuć niesmak do dzierżonej przez siebie odznaki. Rezygnuje ze wspinania się po szczeblach kariery i postanawia wyjechać do zapomnianego przez Boga, przygranicznego miasteczka dzielącego Turcję i Iran – do mekki wszelkiej maści przemytników. Tam spotyka Govend, zjawiskową młodą dziewczynę, która mimo sprzeciwu ojca i wrogości dwunastu swoich braci odrzuca wizję zamążpójścia i zostaje nauczycielką. Zmrożona niechęcią lokalnych rodziców upiera się, by pracować u podstaw i nauczyć dzieci czytania i pisania. Jej niezależność i niekobieca wola walki zamieniają ją w kozła ofiarnego przygranicznej społeczności. Jednej z ciemnych, kurdyjskich nocy dziewczyna zostaje zaatakowana. Schronienie może jej dać tylko posterunek policji i… Baran. (opis dystrybutora)

– Porwanie Michela Houellebecqa
Dramat/komedia, Francja, 93 min.
reżyseria: Guillaume Nicloux
obsada: Michel Houellebecq, Mathieu Nicourt, Maxime Lefrançois

Pewnego dnia trzech postawnych mężczyzn uwolniło pisarza od codziennego stresu, konieczności przebywania wśród łowców autografów, uciążliwego remontu mieszkania i zawiozło go do położonego na uboczu cywilizacji domku. W tej idylli pełnej umięśnionych osobników, starych samochodów i polskiej kiełbasy Houellebecq może spokojnie, pod warunkiem, że jest wino i papierosy, czekać, aż ktoś zapłaci za niego okup. Tylko kto ma to zrobić? (opis dystrybutora)

– Pszczółka Maja. Film
Animacja, Australia, 79 min.
reżyseria: Alexs Stadermann
głosy: –

Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Film zrealizowany przez jedno z najlepszych studiów animacji na świecie już wkrótce podbije nasze kina i serca. (opis dystrybutora)

– Spódnice w górę!
Komedia, Francja, ? min.
reżyseria:  Audrey Dana
obsada: Isabelle Adjani, Vanessa Paradis, Laetitia Casta

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość. (opis dystrybutora)

– W drodze do Jah
Dokumentalny/muzyczny, Niemcy/Szwajcaria/Włochy/Jamajka, 92 min.
reżyseria: Noël Dernesch
obsada: Gentleman, Albrosie

Gwiazdy muzyki reggae Gentleman i Alborosie zabierają nas w przepełnioną energią i rytmami podróż na Jamajkę, pokazując piękno i bogactwo jamajskiej muzyki i kultury. Pojechali tam w poszukiwaniu sensu życia, którego nie mogli odnaleźć w konsumpcyjnej kulturze Zachodu. Znaleźli go na pełnej kontrastów i magii Jamajce. Pozwoliła im ona zrozumieć, czym jest wolność dla współczesnego człowieka, przeciwko czemu się on buntuje i w jaki sposób radzi sobie w obcym, choć fascynującym dla siebie kraju, który staje się dla niego nową ojczyzną. (opis dystrybutora)

– Witamy w Nowym Jorku
Dramat, Francja, 124 min.
reżyseria: Abel Ferrara
obsada: Gérard Depardieu, Jacqueline Bisset

Deveraux jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania błyskotliwej kariery finansisty. (opis dystrybutora)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kino wraca. Online
Nie znam pytania, ale na pewno seks jest odpowiedzią w Kinie Bodo
Transatlantyk Bliżej
1 Komentarz
  • 11 października 2017 at 04:16

    W końcu ktoś poruszył ten wątek. Brawo dla autora.

    Pozdrawiam

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*