Zapraszamy dzisiaj (20 marca) o godzinie 21:00 do obejrzenia premiery on-line spektaklu Teatru Nowego im. Kazimierza Dejka w Łodzi pn. Fabryka muchołapek w reżyserii Andrzeja Barta, pokaz premierowy będzie dostępny na stronie teatru ( www.nowy.pl) i na kanale Kocham Łódź na serwisie YouTube pod linkiem: https://youtu.be/8k2Ypew7sWc

Fabryka muchołapek to dokonana przez Andrzeja Barta teatralna adaptacja jego słynnej powieści pod tym samym tytułem. Widowisko opowiada o wielkości i upadku jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci XX wieku. Widzowie wezmą udział w procesie nad Przewodniczącym Starszeństwa Żydów w łódzkim getcie – Chaimem Rumkowskim. Procesie, który nigdy się nie odbył.

Przeszłość powraca, by pomóc zrozumieć naszą teraźniejszość, a miłość po raz kolejny próbuje przezwyciężyć nieuniknione. Nadzwyczajna rozprawa, tajemniczy sędzia, demoniczny prokurator, niedoświadczony lecz pełen zapału adwokat oraz wyjątkowi świadkowie, którzy przybyli z zaświatów, by opowiedzieć o tym, co się stało.

Autor zdjęć: RW

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_biennale2012_small_2
Międzynarodowe Biennale X Spotkania Teatralne Terapia i Teatr
Przygody Mikołajka w Teatrze Arlekin
Calineczka w Teatrze Arlekin

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*