Poznański Stand-up w New Yorku (zakończony)

Tomasz_KwiatkowskiW sobotę, 20 lutego, o godz. 19 w New Yorku rozpocznie się Poznański Stand-up. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Stand-up”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 19 lutego o godz. 15, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od beliz…

STAND UP POZNAŃ W NEW YORK

KRZYSZTOF GAJEWSKI
uważa, że przekora jest o wiele większą rozkoszą niż niejeden orgazm, a w każdym dowcipie gdzieś na dnie leży impuls, który zmusza do refleksji. Chce być wentylem normalności w tym pojebanym, pełnym paradoksów kraju. Z niebywałą radością demaskuje wszelkie przejawy głupoty i umysłowego zacofania. Dealer pozytywnych emocji.
www.facebook.com/krzysztofgajewskistandup

KOPANIE LEŻĄCEGO
to duet komików, którzy wspólnie rozpoczęli przygodę z komedią. Jest to dwóch młodych jegomościów – Michał Kutek oraz Tomasz Kwiatkowski, których łączy zarówno umiłowanie do pakowania się w nienormalne sytuacje życiowe jak i uprawianie potem na ten temat gawędziarstwa. Stand-up okazał się być dla nich terapeutyczno-traumatycznym, czyli w sumie nie wiadomo czy dobrym, rozwiązaniem. Michał w swoich występach bardzo wnikliwie i odważnie przebija się do swojego marnego wnętrza, pokonując związki lipidów leżące mu na drodze. Tomek, który emocjonalnie jest autystykiem, a zdrowotnie wrakiem, z lubością pastwi się nad swoim brakiem przyszłości i perspektyw. Sami sobie ofiarami, sędziami i katami. Oto właśnie owi leżący, którzy sami siebie kopią.

20.02.2016 – (sobota) Start godz. 19:00
Bilety w cenie: 15 zł przedsprzedaż/20 zł w dniu występu.
rezerwacje pod nr tel. 661 382 618

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *