OFF_Spoldzielnia_logo

Od ponad miesiąca na gastronomicznej mapie Łodzi widnieje nowy lokal  – Spółdzielnia. To kolejne miejsce, które wzbogaciło restauracyjną ofertę OFF Piotrkowska. Spółdzielnia swoim gościom serwuje dania kuchni międzynarodowej, a dodatkowo – część lokalu zajmuje sklepik ze zdrową żywnością.

Spółdzielnia to lokal, który otworzyli twórcy dobrze znanego już łodzianom przedsięwzięcia – Eko Targu. To właśnie w jej wnętrzach miłośnicy zdrowego stylu życia mogą w każdą sobotę robić zakupy i miło spędzić czas.

Mimo nazwy, która w dość jednoznaczny sposób kojarzyć może się z czasami PRL-u i wszechobecnymi kolejkami, Spółdzielnia wita swoich gości zarówno ciekawym wystrojem wnętrza, jak i przygotowanym menu, którego podstawę stanowi kuchnia międzynarodowa.

Już od godziny 9:00 restauracja serwować będzie śniadania, czyli m.in. słodkie i wytrawne zestawy na udane rozpoczęcie dnia, owsiankę czy omlet biszkoptowy. Na lunch proponuje polski klasyk obiadowy, codziennie inny, ale w stałej cenie – 19 zł. Dodatkowo, do wyboru kanapki w dwóch rozmiarach oraz sałatki, wśród których znajdziemy się m.in. łososia w paprykowym relishu.

OFF_Spoldzielnia_foto1

Miłośnicy kuchni amerykańskiej znajdą w Spółdzielni m.in. pikantne Buffalo Wings i krążki cebulowe. Wielbiciele past mogą skomponować swoje danie przez wybór jednego z trzech sosów oraz dodatku, w roli którego może pojawić się: grillowany kurczak, rostbef, łosoś lub krewetki. Codzienną niespodziankę stanowi także deser dnia.

Gości, którzy zdecydują się odwiedzić Spółdzielnię wieczorową porą, ucieszy bogaty wybór serwowanych alkoholi oraz drinków. Spółdzielnia to jednak nie tylko restauracja. To także sklep z ekologiczną, zdrową żywnością, którą w lokalu przy Piotrkowskiej 138/140 można nabyć codziennie od godziny 9:00 do 18:00.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na Profil FB Społdzielni.

(Tekst  i Fot. – Mat. Prasowe)

Więcej o OFF Piotrkowska na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Nowe lokale na Piotrkowskiej (foto)
IMG_1361
Zieleń Łódzka: Park Piastowski (foto)
Tutti Santi – nowa pizzeria od Mistrza Europy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*