11 stycznia do polskich kin Best Film wprowadził obraz pt. Powrót Bena. Wraz z dystrybutorem mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń do wykorzystania na dowolny seans w dniach 14-17.01.2019 w kinie Cinema City.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Best Film”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych organizatorom konkursu – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 13 stycznia godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych maili.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od agnieszka.s…, jkrysz…,  priver…, kusmi…, kook…

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi zabawy. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest „czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny.

Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Soundedit 2022 (zakończony)
stanbreckenridge4
Kowalik i Breckenridge w Wytwórni (zakończony)
Psychodancing-5
Pan Maleńczuk w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*