plakatpowraca19 grudnia o godz. 18:30 w Teatrze Muzycznym rozpocznie się widowisko muzyczne pt. Powróćmy jak za danych lat. Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Muzyczny”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w środę (17 grudnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od
zemak… jarek-…

Ada, to nie wypada, Każdemu wolno kochać, Sex appeal… Mimo upływu lat szlagiery dwudziestolecia międzywojennego są ciągle popularne, mają swoich wiernych słuchaczy i miłośników, i to nie tylko wśród starszego pokolenia. Piosenki Jerzego Petersburskiego, Henryka Warsa, Zygmunta Karasińskiego ze znakomitymi tekstami Jerzego Jurandota, Juliana Tuwima czy Andrzeja Własta wykonywali cieszący się wielką popularnością artyści kabaretowi oraz aktorzy grający w komediach i melodramatach: Eugeniusz Bodo, Tola Mankiewiczówna, Zula Pogorzelska, Hanka Ordonówna i Adolf Dymsza. Artyści Teatru Muzycznego w Łodzi przypominają te znakomite piosenki w nowych aranżacjach.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-05_noc_szybkich_wscieklych_406
ENEMEF: Noc Szybkich i Wściekłych (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Heliosie (zakończony)
Nocne Maratony Filmowe w Heliosie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*