powerW sobotę, 1 grudnia o godz. 19 w Dekompresji wystąpi Power of Trinity. Jako support zagra Magister Ninja. Bilety kosztują: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu imprezy. Dystrybucja: Klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200, Sklep Muzyczny Ale Jazz, ul. Rewolucji 1905r. 78/80, Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59, Koldecure, Piotrkowska 102 CIK, Piotrkowska 102a.

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Album „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Singiel „Chodź ze mną” jak burza podbił playlisty m.in. Eski Rock, Antyradia i Trójki. Klip do tego utworu obejrzało ponad milion osób. Krążek ,,Loccomotiv” składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa całkiem słusznie mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg. Wysoką formę koncertową zespołu potwierdziły ostatnie znakomite występy m.in. na festiwalach: Orange Warsaw Festiwal, Impast Fest, Rock in Wrocław czy też Jarocin Festiwal gdzie grup zdobyła nagrodę publiczności.

Siły Power of Trinity nie da się przekazać w słowach, ich trzeba posłuchać a najlepiej zobaczyć na żywo. Wtedy naprawdę ujawnia się ich surowa rockowa energia i jedyne co można powiedzieć to… Power to the people!

Skład zespołu tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.

Zobacz także:

Juliette Lewis i Power of Trinity na Targowej (foto)

Power of Trinity na PFE (foto)

– Power of Trinity, Upside Down i The Washing Machine zagrali w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
steamlove
Steamlove w Scenografii
dziady
Valkenrag, Aether, In Extremis, GjeldRune i Eternal Fever w Magnetofonie
kvrtz
KVRTZ i Dead Parade w Iron Horse

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*