power_of_trinity_6

Laureaci plebiscytu na Łódzką Płytę Roku 2011 zagrali w sobotę, 1 grudnia, w klubie Dekompresja. Zespół wspierała inna łódzka grupa, z mocnym brzmieniem – Magister Ninja.

Power of Trinity ze specjalnymi wizualizacjami za sobą na scenie przedstawiło utwory z szanowanego w środowisku albumu Loccomotiv m.in. singiel Chodź ze mną który podbijał już radiowe playlisty. Mimo, że klub nie pękał w szwach, to zebrana widownia dała odczuć klimat reggae, rocka czy dubstepu.

Album Loccomotiv trafił do sklepów jesienią 2011 i od tamtej pory wciąż zdobywa nowych słuchaczy. Krążek składa się z 11 kompozycji, które wokalista Jakub określa całkiem słusznie mianem „wagoników”. Każdy z nich jest osobną opowieścią. Utwory różnią się od siebie, ale razem tworzą naprawdę potężny pociąg. Wysoką formę koncertową zespołu potwierdziły ostatnie znakomite występy m.in. na festiwalach: Orange Warsaw Festiwal, Impast Fest, Rock in Wrocław czy też Jarocin Festiwal gdzie grup zdobyła nagrodę publiczności.

joomplu:46053

Skład zespołu tworzą: Jakub Koźba – wokal, Łukasz Cyprys – gitara, Krzysiek Grudziński – bas oraz Grzesiek Graczyk – perkusja.

/fot. Łukasz Majkowski

Zobacz także:

Juliette Lewis i Power of Trinity na Targowej (foto)

Power of Trinity na PFE (foto)

– Power of Trinity, Upside Down i The Washing Machine zagrali w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_overhood
Overhood akustycznie w Bagdad Cafe (foto+wideo)
Soundedit Spotlight w Radio Łódź (foto)
_DSC7372_DxO
LAJ 2015: Magnolia Acoustic Quartet i Charles Lloyd (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*