trinity11W sobotę, 21 kwietnia w klubie Wytwórnia wystąpią Power of Trinity, Upside Down i The Washing Machine. Początek koncertu o godz. 19:30, wstęp od 18:30. Bilety kosztują 15 zł z kartą klubu Wytwórnia, 20 zł bez karty klubu Wytwórnia.

Power Of Trinity

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi i jak większość artystów z polskiego „Manchesteru” wytworzył swój oryginalny styl oparty na łączeniu rzeczy na pozór bardzo od siebie odległych. Muzycy mieszają mocne surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae, przywołując na myśl dokonania mistrzów mieszania gatunków w rodzaju The Clash czy Police.

Ich najnowszy album „Loccomotiv” trafił do sklepów jesienią 2011 i został okrzyknięty Łódzką Płytą Roku (w plebiscycie gazety Co Jest Grane). Singiel „Chodź ze mną” jak burza podbija playlisty kolejnych stacji radiowych min Eski Rock, Antyradia i Trójki.

Upside Down

Bydgoska formacja Upside Down, to jeden z niewielu polskich zespołów grających muzykę inspirowaną melodyjną hardcore/ punkową sceną kalifornijską. Powstały w roku 1992 zespół od lat idzie swoją muzyczną drogą nie ulegając chwilowym modom. Na przestrzeni 20 lat Upside Down wielokrotnie zaskakiwał swoimi pomysłami i tym, co tworzy.

The Washing Machine

Pochodząca z okolic Łodzi grupa The Washing Machine zdobywa coraz większe uznanie na polskim rynku muzycznym. Od 2007 roku koncertują regularnie i nieprzerwanie, dając się poznać polskiej publiczności podczas wielu różnych imprez, od kameralnych koncertów klubowych, przez audycje radiowe, po występy na dużych festiwalach.

Zobacz także:

Into The Sun Tour: The Washing Machine koncertuje!

Łódzka Płyta Roku 2011 – finał w Bagdad Cafe (foto)

The Washing Machine i Psychocukier zagrali w Stereo Krogs (foto)

Widzewska Jesień Muzyczna 2011 – finał w Dekompresji (foto)

Juliette Lewis i Power of Trinity na Targowej (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gdziula
Gedz aka Gedziula w Soda Underground
IMG_3667
Fismoll w Scenografii
Henry No Hurry! w TU

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*