W najbliższą sobotę, 8 grudnia, w Protestacji będzie można zobaczyć i posłuchać na żywo trzech młodych zespołów, których muzyka oscyluje w stylistyce post-punkowej. Na scenie pojawią się: Universe Seed, Moonlight Meadow i Willa Kosmos. Początek imprezy o godzinie 19. Bilety kosztują 15 złotych.

Universe Seed to łódzko-warszawki zespół, którego muzykę można określić, jako połączenie alternatywy i post-punka, rodem z lat 90. Do tej pory, chłopakom udało się wydać własnym sumptem dwie epki, na których nie brakuje energetycznych riffów i oryginalnej mieszanki muzycznych stylów. Obecny skład grupy to dwóch gitarzystów, basista, wokalista i perkusista.


Moonlight Meadow to jeden z najciekawszych, polskich, młodych zespołów na scenie undergroundowej. Wśród swoich inspiracji wymieniają takich artystów jak: Joy Division, The Cure, The Sisters Of Mercy, Clan of Xymox i Siouxie and The Banshees. Do zapoznania się ze swoją twórczością, zachęcają w następujący sposób: „Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co by było, gdyby Ian Curtis się nie zabił, Siouxie Sioux była mężczyzną a Eldritch i Smith nie brali 300 zł za występ, teraz masz okazję się przekonać.”
Willa Kosmos to poznański zespół, którego twórczość można określić mianem modern punk rocka. Opis grupy jest dość enigmatyczny: „Kamienice, nowe bloki, hotele, motele. Wszystko na wynajem. Jest także Kosmos. Miejsce bez umowy, bez zobowiązań. Pierwsze schronienie po wyprowadzce z rodzinnego miasta. Chwilowy azyl zarówno dla poszukujących, jak i poszukiwanych. Mamy wolne pokoje. Na terenie ośrodka można spożywać napoje alkoholowe i palić wyroby tytoniowe. Lokatorów nie obowiązuje cisza nocna. Należy jednak bezwzględnie pamiętać o pozostawieniu po sobie porządku.”

Universe Seed, Moonlight Meadow i Willa Kosmos zagrają w sobotę (8 grudnia) w klubie Protestacja (Piotrkowska 43). Bilety w cenie 15 złotych, do nabycia przed koncertem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
LETNISKO czyli koncertowe lato na Księżym Młynie
beyond
Beyond The Borders w Krańcoofce
zgielk4
Zgiełk w Iron Horse

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*