lupinZ okazji specjalnego dnia jakim jest 8 marca, Teatr V6 przygotowuje dla Pań (Państwa) kolejną niespodziankę. Pokaz sztuki iluzjonistycznej na najwyższym światowym poziomie artysty znanego jako Arsene Lupin.

Charyzmatyczny Czarodziej w elegancki i dowcipny sposób dywagując nad skomplikowaną naturą Kobiet przeniesie nas do świata Magii. Ilustrując swe słowa niesamowitymi numerami iluzjonistycznymi Arsene na naszych oczach stworzy Kobietę, sprawi iż będzie ona lewitować, a w prezencie na Dzień Kobiet …przetnie się sam!

Arsene Lupin to iluzjonista nr 1 w Polsce, dwukrotny wice mistrz świata, laureat światowej nagrody za innowacje artystyczne. Jego programy rejestrowało 13 światowych stacji telewizyjnych. W Polsce znany jest z własnych programów ’ Jak Pan to robi’ oraz 'Wieczór Magiczny’. Pokazy iluzjonistyczne Arsena Lupin to show na najwyższym poziomie, zawsze zawierające elementy interaktywnej zabawy z widzami.

W Teatrze V6 artyście towarzyszyć będą piękne i ponętne tancerki, oryginalne kostiumy oraz widowiskowa oprawa sceniczna. Pozwólcie się Panie i Panowie wraz z nami zaczarować…

Podczas spektaklu odbędzie się premiera etiudy iluzjonistycznej  przygotowywanej przez Arsene Lupin na Mistrzostwa Świata Iluzji, które odbędą się w Rimini w lipcu 2015 r. Bilety kosztują 50 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
filip
Filip. Teatr Radia w Studyjnym
mfspin
MFSPiN: Teatr na żywo czy na DVD?
lekko
Lekko nie będzie w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*