poranki_w_PowszechnymW październiku Teatr Powszechny w Łodzi zainauguruje nowy projekt, przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych widzach. „Poranki w Powszechnym” skierowane są do dzieci w wieku 6-10 lat. Jego celem jest pobudzanie fantazji uczestników poprzez udział w spektaklu teatralnym i zajęciach plastycznych.

Program wypełniają działania warsztatowe, wykorzystujące w artystyczny sposób proste materiały takie, jak kolorowe taśmy, papier, balony, farby i pióra. Warsztaty  pokazują, ile niespodzianek kryje otaczający nas świat. Opierają się na prostych działaniach plastycznych i sile wyobraźni, co stanowi szczególną wartość w świecie zdominowanym przez elektronikę.

Nowy program Teatru Powszechnego w Łodzi ma nie tylko wymiar edukacyjny, ale również społeczny. Postanowiliśmy zapraszać na spektakle i warsztaty artystyczne podopiecznych z łódzkich domów dziecka. Głównym celem projektu jest to, aby dzieci w trudnej sytuacji już od najmłodszych lat mogły obcować z teatrem i rozwijać swoją wrażliwość.

Więcej informacji: http://powszechny.pl/pl/poranki-w-powszechnym/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
umarli
Premiery teatralne – listopad 2011
Wyklęci w Teatrze Nowym
filip
Filip. Teatr Radia w Studyjnym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*