Pomaganie przez skakanie – II edycja

Ruszyły zapisy na Charytatywny Maraton Trampolin Fit and Jump, który wesprze leczenie i rehabilitację dzieci z Fundacji « Dom w Łodzi ». Impreza odbędzie się w sobotę 15 września na parkingu przed Centrum Handlowym Tulipan.
Maraton skakania na trampolinach odbędzie się już po raz drugi. Pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem – przed CH Tulipan stanęło wówczas prawie 100 trampolin! Organizatorzy i tym razem liczą na dużą frekwencję, bo cały dochód z wydarzenia przeznaczony będzie na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji podopiecznych domu dziecka prowadzonego przez Fundację « Dom w Łodzi », dla chorych i niepełnosprawnych dzieci.

Aby zgłosić swój udział w charytatywnej zabawie, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres mlibiszowska@domwlodzi.org lub zapisać się w jednym z klubów partnerskich: Lady Fit , Eskadra – Szkoła Tańca , Fitness Club Zielony Romanów, Fit Trinity Studio.

Zapisy już ruszyły! Koszt udziału w imprezie to 40 złotych lub więcej – każda dodatkowa złotówka jest mile widziana. Uczestnicy – prócz świetnej zabawy i sportowych endorfin – otrzymają wodę oraz mały podarunek od fundacyjnych dzieci.

„Maraton trampolin cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego nie warto zwlekać i najlepiej już teraz zapisać się na to wydarzenie-liczba miejsc jest ograniczona” – zachęca do szybkiego działania Katarzyna Woźniak, Dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan.

Pomysłodawcą wydarzenia jest Agnieszka Rudniak z widzewskeigo klubu Fit & Jump.

Organizatorem wydarzenia jest N-Event.
Partnerzy akcji: CH Tulipan, Lady Fit , Eskadra – Szkoła Tańca , Fitness Club Zielony Romanów, Fit Trinity Studio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *