poluzjanciW czwartek, 26 stycznia o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert zespołu Polucjanci. Promuje on najnowszą płytę zespołu pt. Trzy metry ponad ziemią.

Trzecia płyta zespołu Poluzjanci , zabiera nas tam gdzie obiecuje. Wyrywa z rzeczywistości i może nie z góry, ale z dystansu, o niej opowiada. Jak zwykle w przypadku Poluzjantów, są to niezwykle zgrabnie opowiedziane historie o miłości, o braku miłości oraz te inne piosenki, które chłopaki nazywają „zaangażowane społecznie”. Jest kilka pięknych nastrojowych utworów, ballada przy której nawet Pudzianowi ściśnie gardło i zaszkli oczy, ale nie zabrakło również ostrych dynamicznych kompozycji funkowych, z których formacja słynie. Wszystko zagrane z klasą, wysmakowane muzycznie, a jednak niepozbawione przebojowości. Całość na poziomie przynajmniej trzy metry ponad ziemią. Płyta nagrana w lipcu i sierpniu w składzie: Kuba Badach (wokale); Przemysław Maciołek (gitary); Grzegorz Jabłoński (klawisze); Piotr Żaczek (bass); Robert Luty (bębny); Marcin Górny (klawisze); Janusz Onufrowicz (słowa). Materiał zarejestrowany w studiu Ł. Błasińskiego w Sulejówku oraz „Splendor & Sława” w Poznaniu, gdzie został też zmiksowany i zmasterowany.

Bilety na koncert wynoszą: 40 zł z kartą klubu Wytwórnia, 50 zł bez karty. Wcześniej, godz. 18, muzycy spotkają się ze swoimi fanami w Empik Manufaktura.

/mat.pras.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
BRUNO_SCHULZ_-_Wyspa_cover
Bruno Schulz w Łodzi Kaliskiej
ldzalternatywa
LDZ Alternatywa – program, informacje
IMG_2903
Kamil Bednarek w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*