IMG_2681W niedzielę, 13 kwietnia w Wytwórni zorganizowano koncert grupy Poluzjanci. W skład zespołu wchodzą: Kuba Badach, Przemek Maciołek, Marcin Górny, Piotr Żaczek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński.

Oficjalne źródła donoszą, że Poluzjanci powstali w 1995 roku, chociaż jego członkowie podczas koncertu nie by w stanie określić czy nie był to przypadkiem rok 97 (debiut w Opolu) a może dopiero 2000 (pierwsza płyta).

Jedno jest pewne: przez cały ten czas panowie nie próżnowali występując na deskach klubów naszego kraju, ale też podróżując po świecie by zawitać w najbardziej znanych lokalach Nowego Jorku. Nastrojowa muzyka młodych absolwentów katowickiej Akademii Muzycznej zaowocowała współpracą z tak znakomitymi wykonawcami jak Kayah, Gordonem Haskellem, Sistars, Natalią Kukulską, Edytą Górniak czy Moniką Brodką. Nie dziwi więc fakt, że każdy koncert, również ten niedzielny w Wytwórni przyciąga rzeszę fanów. Lider zespołu Kuba Badach uwodził tego wieczoru wyjątkową barwą głosu oraz swobodą kontaktu z publicznością, która bawiła się doskonale nucąc dobrze znane utwory razem z wykonawcą.

joomplu:70740

Gdy za oknem pada deszcz, nie ma lepszego sposobu na spędzenie niedzielnego wieczoru, niż słuchanie pozytywnych jazzujących utworów przeplatanych nutami melancholii. Tych, którzy nie mogli pojawić się tego wieczoru w łódzkiej Wytwórni, by posłuchać zespołu Poluzjanci serdecznie zapraszam na kolejne koncerty w naszym mieście.

/fot. Karol Krak

Zobacz także:

Poluzjanci w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kumka_Olik
Kumka Olik zagrała w Stereo Krogs (foto)
selah_sue_20150601_1491541264
Selah Sue w Wytwórni (foto)
fonnn
Fonovel & Psychocukier w Jazzdze (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*