sipr260112-9439W środę, 16 października o godz. 20 w Klubie Scenografia rozpocznie się koncert zespołu Poluzjanci. Bilety w cenie 40 zł przedsprzedaż, 50 zł dzień koncertu do nabycia w klubie i serwisie Ticketpro.

Kuba Badach, Przemek Maciołek, Marcin Górny, Piotr Żaczek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński. W tym składzie zespół gra mniej więcej od dziesięciu lat, chociaż historia kapeli jest dłuższa. Członkowie zespołu zdają sobie sprawę z dziwnego sposobu, w jaki funkcjonują jako grupa. Żartują, że Poluzjanci są w ich życiu „luksusowym dodatkiem do codziennej pracy”. A codzienną pracą tych sześciu wybitnych instrumentalistów jest uprawianie rozmaitych gatunków muzyki, sięgających od jazzu do popu.

W swej karierze współpracowali z takimi gwiazdami sceny muzycznej jak: Gordon Haskell, Kayah, Ewa Bem, Sistars, Natalia Kukulska, Edyta Górniak, KasiaCerekwicka, Robert Janson, Agnieszka Chylińska i wielu innych. Od co najmniej 10 lat poszczególni członkowie grupy pracują przy większości znaczących festiwali oraz okołomuzycznych produkcji telewizyjnych (min. Voice of Poland, Idol) Gdyby zsumować ilość albumów, na których wystąpili lub które współtworzyli, ich liczba przekroczyłaby 200.

Poluzjanci mają na swoim koncie trzy albumy: Tak po prostu – 2000, Druga płyta – 2010 i Trzy metry ponad ziemią – 2011.

foto Przemek Sikora / muzyczneobrazki.pl

Zobacz także:

Polucjanci w Klubie Wytwótnia (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
rockowanie2
II Festiwal Rockowanie – informacje
cjalis
Cjalis w Scenografii
tsaalien
Kluby w Łodzi – informator, mapka, kalendarz koncertów

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*