Polska Noc Kabaretowa 2019

W sobotę, 9 marca o godz. 20 w Atlas Arenie odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2019. Ceny biletów: 90 zł, 100 zł, 110 zł, 120 zł, 130 zł, 200 zł, 220 zł. Bilety dostępne w Centrum Biletów Atlas Areny oraz na www.biletynakabarety.pl, www.kabaretowebilety.pl, www.biletin.pl, www.kabaretowebilety.pl.

Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Niezastąpiony przewodnik – Kabaret Nowaki zadba o to, aby było różnorodnie, dynamicznie i all inclusive. W drogę zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2. Zajrzymy do najbardziej dzikich zakątków świata, nie ominiemy żadnej wyspy i szczytu w poszukiwaniu najśmieszniejszego żartu. Zadbamy o to, aby nasza wspólna przygoda była pełna kolorów, zaskakujących odkryć i śmiechu ponad wszelkimi granicami.

Podróż za jeden uśmiech, Rejs i Boso przez świat mogą się schować! Nadciąga Polska Noc Kabaretowa 2019! Wskakujcie na pokład i ruszajcie z nami w poszukiwaniu humoru świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *