W piątek, 16 listopada o godz. 20 w Atlas Arenie rozpocznie się Polska Noc Kabaretowa.

To coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Bielty dostępne w Centrum Biletów Atlas Areny oraz na www.biletynakabarety.pl, www.kabaretowebilety.pl, www.biletin.pl Ceny biletów: 80 zł, 90 zł, 100 zł, 110 zł, 120 zł, 130 zł, 200 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Przygotowania do spektaklu 2.0.4.5. Miniopera metafizyczna
1968// biegnij, mała, biegnij w Teatrze Nowym
Opowieści z Narnii w Teatrze Pinokio

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*