polsatboxingTo będzie najgorętsze bokserskie starcie tej jesieni w Polsce. 26 września podczas Polsat Boxing Night, w łódzkiej Atlas Arenie w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy polskiego boksu: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz „Góral” Adamek oraz  były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta. Galę na żywo z Łodzi będą mogli zobaczyć w systemie „pay-per-view” abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy największej polskiej telewizji internetowej IPLA.

Organizowana po raz czwarty gala Polsat Boxing Night to 7 zawodowych walk bokserskich i jeden pojedynek amatorski, który stoczą medalista Mistrzostw Europy Tomasz Jabłoński oraz Bartosz Gołębiewski. W emocjonującej walce wieczoru, zobaczymy żądnego zwycięstwa Tomasza Adamka, który skrzyżuje rękawice z Przemysławem Saletą w dziesięciorundowym pojedynku. Bezpośrednio przed walką wieczoru w innej, równie interesującej walce w wadze ciężkiej w  ringu zmierzą się: dwumetrowiec z Krakowa – Mariusz Wach i nieobliczalny Marcin Rekowski. Obaj zawodnicy staną do dziesięciorundowego pojedynku. W pozostałych walkach zobaczymy Dariusza Sęka z Amerykaninem Corneliusem Whitem, Michała Cieślaka i Shawna Coxa z Barbadosu, Kamila Szeremeta i Brytyjczyka Patrica Mendy, Ewę Brodnicką i Ewę Piątkowską, Macieja Miszkina i Tomasza Gargulę.

„Polsat Boxing Night Adamek – Saleta” o godzinie 18.15 dla widzów PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI rozpocznie się studiem prowadzonym przez Mateusza Borka. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik. Bilety na Polsat Boxing Night można kupić na www.ebilet.pl.

Walka wieczoru:  Tomasz Adamek – Przemysław Saleta (waga ciężka, 10 rund)

Pozostałe walki (od pierwszego pojedynku):
Tomasz Jabłoński – Bartosz Gołębiewski (3 rundy)
Maciej Miszkiń- Tomasz Gargula  (8 rund)
Ewa Brodnicka-Ewa Piątkowska  (8 rund)
Kamil Szeremeta-Patrick Mendy (8 rund)
Michał Cieślak -Shawn Cox  (8 rund)
Dariusz Sęk-Cornelius White  (10 rund)
Mariusz Wach-Marcin Rekowski  (10 rund)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kara_062
VI Puchar Europy Harasuto w Karate WKF Łódź 2010 (foto+wideo)
_N1I0232_small
14. edycja Konfrontacji Sztuk Walki – Dzień Sądu (wideo)
octopuscu
Octopus BJJ Cup – informacje
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*