DSC_2439

Za nami kolejny polówkowy seans. Tym razem miłośnicy dobrego kina obejrzeli „2 dni w Nowym Jorku” w reż. Julie Delpy. Łódzki „Central Park” znów zapełnił się amatorami filmów o mieście, które nigdy nie zasypia.

Podobnie jak w poprzednich edycjach festiwalu filmy zostały podzielone na 5 sekcji tematycznych. W ramach każdej z nich odbędzie się po 10 projekcji poprzedzonych konkursami oraz pokazami najlepszych polskich teledysków z Yach Film Festiwal.

Dach Galerii Łódzkiej „Central Park” to kolejne nowe miejsce na mapie Polówki. Z dachu Galerii Łódzkiej rozciąga się wspaniały widok na wieżowce naszego miasta. A skoro taki widok to i tematyka filmów powinna być odpowiednia. Organizatorzy zapraszają więc na wycieczkę po Nowym Jorku na dziewięć sposobów. Projekcje odbywają się w każdy piątek od 12 lipca do 6 września br.

Polówki rozpoczynają się zawsze po godz. 21:00-ej, a kończą przed północą. W przypadku warunków atmosferycznych uniemożliwiających projekcję, filmy których nie uda się pokazać zostaną zaprezentowane w formie maratonów razem z planowanymi wcześniej pokazami. Polówka zakończy się 6 września pokazem filmu Sylwester w Nowym Jorku na dachu Galerii Łódzkiej.

W łódzkim „Central Parku” czekają nas jeszcze cztery seanse:

9 sierpnia – Nowy Jork, czwarta rano
16 sierpnia – Annie Hall
23 sierpnia – Niania w Nowym Jorku
30 sierpnia – Król w Nowym Jorku

(Tekst – Mat. Prasowe; Fot. A.Fochtman)

Więcej o  polówkowych seansach na Plastrze Łódzkim!


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Astra wystartowała
OPLA_2015_PLAKAT_-_Kopia_2
O!PLA 2015: 94 filmy w konkursie głównym
Komisarz Alex kręcony w łódzki ZOO (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*