poliszatndupWe wtorek, 25 listopada o godz. 18 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpocznie się Poliż Standu-up. Wystąpią Mariusz Kałamaga, Robert Korólczyk i Marcin Zbigniew Wojciech.

MARIUSZ KAŁAMAGA – nikt dzisiaj nie ma innego skojarzenia człowieka o długich, czarnych włosach, w żółtym sweterku i grubych wełnianych kapciach jak z osobą Mariusza. Jest jak kabaret, który współtworzy czyli Łowcy.B. Szalony i nieobliczalny mistrz improwizacji oraz budowania absurdalnych sytuacji. W cudowny i właściwydla siebie sposób budzi w ludziach sympatię oraz wyzwala w nich to, co skrywają pod maską powagi. Tym razem pojawi się ze swoim programem stand-up’owym.

ROBERT KORÓLCZYK – lider Kabaretu Młodych Panów. Rozbawiał miliony Polaków wcielając się w postać „górala” oraz „górnika Andrzeja”. Po solowych sukcesach one man show Robert postawił również na stand-up, jego program jest szczery,dowcipny i błyskotliwy. Nie boi się poruszyć żadnego tematu i w sposób niezwykle zabawny i inteligentny opisuje rzeczywistość. .

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – wyjątkowa osobowość sceniczna, pełna charyzmy oraz entuzjazmu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie a jego umiejętności do nawiązania szybkiego kontaktu z publicznością powodują, że cieszy się dużą sympatią wśród widzów. Występował w 2 odcinkach Dzięki Bogu już weekend. Jest członkiem grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
singleiremiksy
Single i remiksy w Teatrze Muzycznym
40. Festiwal Szkół Teatralnych
rusalka
Premiery teatralne – marzec 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*