Za nami półfinał konkursu THE LOOK OF THE YEAR – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego, którego międzynarodowy finał nasi reprezentanci wygrali już czterokrotnie.

Blisko stu wybranych uczestników wyłonionych w castingach stacjonarnych i eliminacjach online przyjechało do Monopolis w Łodzi aby zawalczyć o jedno z 16-tu miejsc w finale, który odbędzie się 18 września, także w Monopolis. Podczas półfinału odbyły się rozmowy kandydatów z komisją, prezentacja w strojach kąpielowych, a na zakończenie jury ogłosiło werdykt i przedstawiło finalistów Konkursu. Do finału tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2022 zakwalifikowali się:

Modelki: Kasia Trela, Maria Skura, Ola Kobyłecka, Martyna Winter, Emilia Jakubiak, Oliwia Tokarz, Aleksandra Migas, Julia Gwoździewicz

Modele: Filip Bara, Laurent Tafelski, Fabian Kosiński, Wiktor Kępa, Władysław Turański, Marcel Markowski, Ali Mammadov, Kamil Kisielewski.

Gala finałowa THE LOOK OF THE YEAR na stałe wpisała się w kalendarz imprez, na które czekają entuzjaści mody z całego kraju. Laureatami zeszłorocznej edycji zostali Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka. Kto przejmie od nich ten wyjątkowy laur dający szansę na międzynarodową karierę? Przekonamy się w najbliższych tygodniach!

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie.  Od prawie 40 lat, w ponad 50 krajach na świecie poszukujemy nowych twarzy świata mody. Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.                                                                   

 fot. Mikołaj Kołaczek

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1576_kopiuj
Miss Uniwersytetu Medycznego w Łodzi 2018 (foto)
miss_Ola
Aleksandra Wiesiołek Miss Polonia Nastolatek Województwa Łódzkiego 2013
Finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego zwiedzają region (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*