Półfinał The Look Of The Year 2018 (foto)

Łódź po raz kolejny stanie się centrum mody i miastem piękna. A to za sprawą polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2018.

23 czerwca w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi, odbył się ogólnopolski półfinał konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2018. Na eliminacjach pojawiło się ponad 100 uczestników z całej Polski wyłonionych w trakcie kilkumiesięcznych castingów.

Na półfinale uczestnicy musieli zaprezentować się dwukrotnie przed komisją, powiedzieć kilka słów o osobie, i to nie tylko w języku polskim! Sprawdzane były umiejętności chodzenia po wybiegu, pozowania. Oceniana była nie tylko uroda, ale także charyzma i osobowość!

Profesjonalne jury półfinału, w którym zasiedli m.in. Kamil Bahar i Jola Wilczek, zwycięzcy THE LOOK OF THE YEAR 2017, wyłoniło 20 finalistów tegorocznej edycji konkursu. Poznajcie ich!

Laura Palka, Warszawa
Julia Olszewska, Warszawa
Marta Kulej, Piekary Śląskie
Julia Krupińska, Dymaczewo Stare
Agata Gąsiorek. Ostrów Wielkopolski
Julia Ludwiczak, Łódź
Małgorzata Maciejewska, Poznań
Liwia Popów, Warszawa
Zuzanna Błoszyk, Dymaczewo Stare
Viktoria Pęk, Będzin
Kasper Nowakowski, Łódź
Jakub Roniewicz, Warszawa
Jan Szumiński, Warszawa
Maurycy Kostmanowicz, Warszawa
Mateusz Matyja, Bielsko – Biała
Filip Kałek, Trzcianka
Krzysztof Roszyk, Poznań
Daniel Szewera, Wrocław
Szymon Gańczarczyk, Biery
Jakub Swiniarski, Skórzewo

Gala finałowa konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2018, w której wezmą udział wybrani finaliści odbędzie się 8 września w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Partnerem głównym konkursu jest Miasto Łódź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *