pogodnoW niedzielę, 29 stycznia o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert grupy Pogodno. Bilety: 30 zł ulgowe/35 zł normalne w przedsprzedaży i 37 zł ulgowe/42 zł normalne w dniu koncertu.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Pogodno”, w komentarzu maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także nazwiska obu osób, które chcą iść na koncert. Zabawę zakończymy 27 stycznia, o godz. 22. Laureatówkonkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od elak… i beat…

W tym roku mija 15 lat od ukazania się singla „Orkiestra” , jednego z największych przebojów POGODNO, zespołu który odrodził się właśnie jak feniks z popiołów w swoim najsilniejszym składzie: Jacek Szymkiewicz, Michał Pfeif, Marcin Macuk i Jarosław Kozłowski –  przez wielu uznawanym za najlepszy koncertowy zespół w kraju.

W tak zwanym międzyczasie członkowie Pogodno zajmowali się pisaniem i produkowaniem piosenek dla innych wykonawców (m.in. Nosowska, Brodka, Natalia Nykiel, Marek Dyjak),  graniem w  formacjach Hey, BiFF oraz Zbigniew Wodecki & Mitch & Mitch.

Na koncercie Pogodno będzie można usłyszeć premierowy materiał z nowej płyty pt. „Sokiści chcą miłości” oraz kilka starszych utworów w zupełnie nowych aranżacjach.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Niewinne w Kinie Helios (zakończony)
Moje wspaniałe życie w Kinie Helios (zakończony)
letniaakademiajazzu
Letnia Akademia Jazzu 2015 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*