polfinal-lodzWszystkich fanów imprez klubowych zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które w nietypowym miejscu i w nietypowy sposób wyłoni finalistę bitwy DJ’skiej HEAR ME by ABSOLUT. Na początek wybieramy się do Łodzi, gdzie w minimalistycznej przestrzeni Wytwórni Filmów Fabularnych zorganizowana zostanie bitwa w formule silent party. Początek imprezy w sobotę, 12 lipca o godz. 22:30.

Każdy z walczących DJ’ów będzie się starał muzyczną selekcją i osobowością sceniczną jak najdłużej zatrzymać Waszą uwagę. Możecie być pewni, że emocje towarzyszące tej formule, są gwarancją udanej zabawy nie tylko dla publiczności, ale również dla samych uczestników bitwy.

LINE-UP:
special set: FLIRTINI & MASHLIVE

Battle: 
FABIO BAKER (UK)
PRAKTYCZNA PANI (WWA)
CHRISS IMMORTAL (ŁĘCZNA)

Na miejscu czekają również dodatkowe atrakcje, dzięki którym możecie zdobyć bony o wartości 50zł do zakupu muzyki na portalu Skylark Records, oraz przenośne zestawy głośnikowe.

Zaproszenia można zdobyć podczas Before Party (5 lipca w Klubie Spinka w Łodzi); w konkursach Patronów Medialnych Hear Me oraz wysyłając swoje zdjęcie wykonane podczas słuchania muzyki na adres: hearme @absolutwodka.pl, w tytule podając nazwę wybranego miasta.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
III Labirynt_Festiwal
Labirynt Island
18wrzesnia_188
Love Explosion w Cabarecie (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*