na_zdjeciu_Marysia_Stepien_TLOTY_2013_fot._Kasia_Baczuli-2Łódź po raz kolejny stanie się centrum mody i miastem pięknych kobiet. A to za sprawą kolejnej polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek SCHWARZKOPF THE LOOK OF THE YEAR 2014.

Za nami konkursy regionalne i casting online do SCHWARZKOPF THE LOOK OF THE YEAR. Już 24 lipca na ogólnopolski półfinał w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przyjedzie ponad 100 kandydatek z całej Polski wyłonionych w trakcie kilkumiesięcznych eliminacji. Z nich profesjonalne jury, w którym zasiądą m.in. przedstawiciele biura konkursu, przedstawiciele agencji Network Models, Marysia Stępień – The Look Of The Year 2013, przedstawiciele Schwarzkopf i projektanci, wybierze 15 kandydatek na top modelkę, które wezmą udział w wielkiej gali finałowej THE LOOK OF THE YEAR, już 29 sierpnia w Łodzi. Finał konkursu w sierpniu na żywo transmitować będzie TVP2. Początek transmisji o godzinie 21:40.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek. Laureatka THE LOOK OF THE YEAR otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek oraz całoroczną opiekę personal managera. THE LOOK OF THE YEAR dla wielu modelek był początkiem wspaniałej kariery. W konkursie swoje pierwsze kroki stawiały m.in. Kasia Smutniak.

Więcej informacji na www.thelookoftheyear.pl oraz na www.facebook.com/TheLookOfTheYearPolska

Harmonogram półfinału konkursu Schwarzkopf THE LOOK OF THE YEAR

24 lipca 2014r. (czwartek)
Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi
ul. Wojska Polskiego 121, Łódź (wjazd od ul. Spornej)

9:00 – 14:00 Indywidualne prezentacje uczestniczek z całej Polski
14:00 – 15:00 Prezentacja wszystkich uczestniczek w kostiumach kąpielowych
15:30 Ogłoszenie wyników – wybór 15 finalistek Schwarzkopf The Look Of The Year

fot. Kasia Baczulis

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_studentki_mini
Finały Miss Studentek Łodzi i Miss Polonia Nastolatek 2011
Laureatki_Miss_Intercontinental_2015
Sukces Agaty Bryl w konkursie Miss Intercontinental 2015 (foto)
IMG_0241_small
Casting do The Look Of The Year Polska 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*