_MG_8470Muzyczny autobus Red Bull Tour Bus wyruszył w trasę już ósmy raz z rzędu, w tym roku  goszcząc na swoim pokładzie Dawida Podsiadło. Impreza w Łodzi odbyła się na terenie Pasażu Schillera.

Podczas ponad godzinnego występu, Dawid Podsiadło wraz z zespołem, zaprezentowali głównie najlepsze numery z ostatniej płyty ”Annoyance and Disappointment”. Muzycy rozpoczęli koncert od “Intro”. Podsiadło, w swoim charakterystycznym stylu, bardzo szybko nawiązał kontakt z publicznością, dziękując jej za zaproszenie. Jednym z kolejnych numerów był utrzymujący się w czołówkach list przebojów “Forest”. Przedostatni singiel artysty dosłownie porwał do tańca zebrany tłum. Natomiast piosenkę „W Dobrą Stronę” fani zaśpiewali z Dawidem od początku do końca. Na zakończenie energetycznego koncertu nie mogło zabraknąć długich „bisów”. Kilkutysięczna publiczność oklaskami i okrzykami wywołała zespół ponownie na scenę.

IMG_4374

Po występie w Łodzi, kolejnym przystankiem na trasie Red Bull Tour Bus, będzie Rzeszów.Kolejne to: Gliwice, Bydgoszcz i Olsztyn.

/fot. Natalia Zdzieczbyńska

/fot. MB

Zobacz także:

Brodka: Red Bull Tour Bus w Łodzi (foto)

Pezet: Red Bull Tour Bus w Łodzi (foto)

Neony i Brodka na Red Bull Tourbus (foto+wideo)

Camero Cat, Heros Get Remembered i Pogodno – Red Bull Tourbus (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tune_przemek
Fonograficzny debiut Tune nadchodzi
nahorny
Włodzimierz Nahorny Sextet w Wytwórni (foto)
Letnie Brzmienia: Karaś/Rogucki (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*