ŁKS kolekcjonuje porażki. Widzew natomiast wciąż tylko remisuje. Tym razem z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Gospodarze po sromotnej klęsce z GKS Bełchatów w znaczący sposób przemeblowali skład. W Widzewie z powodu kontuzji także zaszły zmiany. Od pierwszych minut zagrali Żigajevs, Ukah i Okachi.

Od pierwszym minut Podbeskidzie zaatakowało. Dobrze z przodu grał cały mecz Robert Demjan. Wspierał go dawno nie widziany na polskich boiskach Adrian Sikora.

Po 30. minutach naporu gospodarzy do głosu zaczęli dochodzić goście. Niestety większość akcji kończyło się albo niecelnym strzałem, ale stratą – w szczególności Żigajevsa.

Po przerwie na boisku pojawił się Dzalamidze, który rozruszał drużynę Widzewa. Jeszcze Rogalski w 53. minucie miał szansę pokonać Mielcarza, ale z czasem to goście zdominowali boisko.

Widzew od 65. do 75. minuty miał szansę na zdobycie co najmniej dwóch-trzech goli. Jednak piłka albo minimalnie przechodziła obok słupka, albo strzał byłby blokowane przez obrońców.

Po minutach przewagi gości znów zaczęli atakować gospodarze. W 80. minucie najlepszą akcję Podbeskidzia w tym meczu w wykonaniu Kołodzieja instynktownie obronił Mielcarz. Chwilę potem piłka po przypadkowym odbiciu od Oziębały minęła słupek.

Ostatecznie po niezbyt porywającym meczu Widzew z Bielsko-Biała wywiózł jeden punkt.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź 0:0

Podbeskidzie: Bąk – Sourek, Sokołowski, Konieczny, Cienciała, Rogalski, (64. Kołodziej), Koman (64. Malinowski), Król, Łatka (73. Nather), Sikora, Demjan

Widzew: Mielcarz – Broź, Ukah, Bieniuk, Budka, Żigajevs, Bruno Pihneiro, Ostrowski (46. Dzalamidze), Panka, Okachi (84. Riski), Grzelczak (56. Oziębała)

Żółte kartki: Łatka (Podbeskidzie)

WIDZEW ŁÓDŹ – POLONIA WARSZAWA – KONKURS – ZDOBĄDŹ BILETY NA MECZ

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0080
Widzew Łódź – Boruta Zgierz 4:0 (foto)
lks_kszo_20100313_1053773032
Wisła Płock – ŁKS Łódź 1:2
11wrzesnia_104
ŁKS Łódź – MKS Kluczbork 2:1 (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*