3xLozko_1W czwartym kończącym się sezonie Teatru Małego w Manufakturze dochodzi do wiekopomnej chwili. Spektakl teatru Trzy razy łóżko autorstwa Jana Jakuba Należytego  zostanie odegrany po raz setny.

Małgosia Lipka i Witek Łuczyński grają role małżonków z dużą dozą empatii i zaangażowania, tym bardziej, że to przecież ich debiut po zdobyciu dyplomu aktora. Czyż nie wymarzony? Debiut na miarę stu zagranych spektakli.

Podziękujmy sobie nawzajem 17 i 18 maja odwiedzając Teatr Mały w Manufakturze. Będzie lampka szampana z truskawką, a na każdym spektaklu organizatorzy rozlosują po 25 artystycznych i modnych bransoletek z truskawką autorstwa Ali Kobielskiej.

O spektaklu:

Nie mogę policzyć łóżek, w których spałem. Nie…nie…w uczuciach jestem stały, ale dużo podróżuję. Łóżko – ten milczący mebel (chyba, że skrzypi…) – świadek naszych snów, czułości i nieporozumień, w którym spędzamy połowę życia, wydał mi się niedoceniany. Stąd decyzja – moi bohaterowie będą się kłócić, godzić, pięknieć i starzeć właśnie w łóżku. Z udawaną skromnością zapraszam Państwa do łóżka i to nawet trzy razy! Zapraszam na spektakl, który mam nadzieję Was rozbawi, a jedną z jego zalet jest fakt, że obserwować będziecie czas, który mija bohaterom, sami pozostając młodzi i piękni. O czym donosi 45 letni autor – ciągle młody i nieodpowiedzialny.

Czas trwania spektaklu: 1 godzina 5 minut (bez przerwy)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Fundacja Kamila Maćkowiaka uruchamia system rezerwacji online
dwipolowkipomaranczy
Dwie Połówki Pomarańczy w Lutni
ja, bóg Teatru Chorea

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*