Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od 1 października br. ponownie zostaje uruchomiona pływalnia „Wodny Raj” administrowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.

Przez trzy miesiące trwały intensywne prace remontowe, które polegały na całkowitej modernizacji wentylacji na pływalni. Będzie to miało wpływ na cyrkulację powietrza i znacznie poprawi komfort użytkowania basenów wewnętrznych. Prace obejmowały przede wszystkim wymianę central wentylacyjnych, kanałów wentylacyjnych umożliwiających podłączenie nowych central do istniejącej instalacji, wymianę wentylatorów wyciągowych i anemostatów (elementów nawiewów instalacji wentylacyjnej) oraz przebudowę instalacji ciepła technologicznego. Każda centrala posiada wysoko sprawny układ odzysku ciepła oraz zaawansowaną automatykę sterującą. Stare kanały wentylacyjne zostały wyczyszczone. Koszt inwestycji to 1,47 mln zł.

Druga inwestycja to wymiana filtra wody na kwotę 190 000 zł.

Pływalnia „Wodny Raj” będzie dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach  7:00-21:45 (kasy czynne do 20:30), w soboty 8:00-21:45 (kasy czynne do 20:30) i niedziele 10:00-20:45 (kasy czynne do 19:30).

W związku z ponownym otwarciem pływalni, od 3 października wracają popularne wśród łodzian zajęcia gimnastyki w wodzie. Trwają zapisy, a szczegółowe informacje są dostępne pod numerem telefonu 536 777 610.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nakr_027
Masa Krytyczna ponownie na ulicach (foto+wideo)
Hokus Pokus 2019 – Dni Tańca Ulicznego (foto)
Alicja w Parku Miliona Świateł w Parku Źródliska (wizualizacja)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*