silent_disco_20120520_15524153262 sierpnia na terenie OFF Piotrkowska, w okolicach Klubu Dom i Spalonych Słońcem odbędzie się plenerowa impreza silent disco. Start o godz. 21. Wstęp jest bezpłatny, wypożyczenie słuchawek wynosi 10 zł.

To będzie wyjątkowy piątek w OFFie. Kino Perła, letnie studio Radia Łódź i plenerowa impreza, a wszystko w całkowitej symbiozie, dzięki aparaturze silent disco. Taniec na świeżym powietrzu w sierpniowy wieczór, różnorodna muzyka grana jednocześnie przez trzech dj-ów, którą w każdej chwili można zmienić w zależności od nastroju! I sąsiedzi zadowoleni!

Podczas silent disco muzyka dociera bezpośrednio do ucha, słychać dokładnie każdy dźwięk – bez szumów, śmiechów. Dodatkowo każdy uczestnik ma o wiele większy wpływ na przebieg imprezy – może zmienić kanał, ściszyć muzykę albo ściągnąć słuchawki i spokojnie, w ciszy porozmawiać ze znajomymi.

Zagrają:

1. kanał – Kuki Monstah [jazz, funk, soul]

Dj, organizator odpowiedzialny za zorganizowanie kilku cykli imprez w Łodzi, na które zapraszani byli najlepsi polscy funkowi dj’e i turntablisci (m.in. imprezy FUNKLAKOWKLEBEK w Luce, STRANGE FRUIT w Piano Cafe czy SOUL CONFECTIONERY w Jazzdze). W chwili obecnej zajmuje się swoim nowym projektem – Jazztko, w którym mogliście uczestniczyć w sobotnie wieczory w Spalonych Słońcem. W ramach tych wszystkich wydarzeń promuje funk, soul i spokrewnione z nimi gatunki muzyczne- od afrobeatu, przez boogaloo po jazz, na old schoolowym hip hopie kończąc.

2. kanał – Strzelec [indie pop, electro]

Wokalista i autor tekstów łódzkiej formacji Już nie żyjesz Od lat związany z alternatywną sceną muzyczną. Z Pornohagen występował m.in. na Open’er Festival. Regularnie gra na imprezach w klubach Spaleni Słońcem i DOM

3. kanał – Vyti Tauta [tech-house, techno]

Muzyczny idealista. Entuzjasta sampli oraz loopów. Nie określa gatunku, w jakim się porusza. W jego setach można usłyszeć zarówno głęboki deep, jak i masywne techno. Miłośnik rytmu 4/4, pasjonat nowinek technicznych i zewnętrznych kontrolerów, które z powodzeniem wykorzystuje zaskakując nawet najstarszych fanów muzycznej elektroniki. Jego styl grania jest jedyny w swoim rodzaju, umieszczany gdzieś pomiędzy dj a live act.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
baner-bc
Ursynalia 2015 – informacje
fireball
Lux Perpetua, Fireball, Reign Of Fire, Rain in Florence w Andrzeju, nie denerwuj się
burningg
BDTH: Throwers, Dark Circles, Day Before Death w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*