1701553W środę, 20 listopada o godz. 20 w Szóstej Dzielnicy rozpocznie się koncert Please The Trees i Petera J. Bircha. Wstęp wynosi 15/20 zł.

Please The Trees – Przedstawiciele czeskiej alternatywy ponownie przybywają do Polski! Zespół gościł już w naszym kraju na pięciu trasach koncertowych. W lipcu grali na Opener Festivalu, na AlterKlub Stage (World Stage) oraz drugi, sekretny nocny koncert przy polu namiotowym. Grupa promuje obecnie trzeci w dyskografii album „A Forest Affair”. Płyta została nagrana w USA, a dziennikarze na całym świecie (także w Polsce) już piszą, że to najlepsza rzecz, jaką dotychczas Please The Trees stworzyli. Dowodem może być fakt, że niedawno kapela otrzymała Ceny Anděl (czeski odpowiednik polskiego Fryderyka) w kategorii Alternatywna Płyta Roku – właśnie za album „A Forest Affair”.

Peter J. Birch – Polska, Czechy, Słowacja, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Włochy i Niemcy – w tych krajach koncertował. Ostatnio wystąpił na kilku dużych europejskich festiwalach (m. in. Openerze, OFF-ie w Polsce, Poke na Słowacji czy Melodica w Hamburgu) – zarówno solo, jak i ze swoim zespołem The River Boat Band. Łącznie zagrał już ponad 200 koncertów, a ma raptem 22 lata! Pochodzący z Wołowa (Dolny Śląsk) Peter J. Birch jest bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. Aktualnie promuje swój debiutancki, wydany w tym roku album „When The Sun’s Risin’ Over The Town”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Low Roar w Formacie
sila
Siła, Saule i Milkink w Magnetofonie
Festiwal Pierogów Świata w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*