Plastry Kultury 2021

Uwaga! Zapraszamy na kolejną odsłonę Plastrów Kultury. Gala przyznania nagród odbędzie się tradycyjnie w Domu Literatury w Łodzi (stacjonarnie i online) – 29 marca o godz. 18. Po nagrodzie na scenie pojawi się zeszłoroczny laureat kategorii Płyta roku, zespół Oreada.
 
Projekt “Plastrów Kultury” powstał w 2011 roku, jednak zmaterializował się dopiero w 2013 roku. Postanowiliśmy corocznie przyznawać nagrody i wyróżnienia łódzkim artystom i animatorom kultury. Promować najważniejsze wydarzenia, również te, o których nie wspomina się w codziennych gazetach o nakładach ogólnopolskich. Zapraszamy Was po raz dziewiąty do wspólnej zabawy.
 
W tym roku – ze względu na epidemię – musieliśmy podjąć decyzję o zmianach, dlatego też Plastry przyznamy w następujących kategoriach (uwaga – mogą ulec zmianie):
– Wydarzenie filmowe roku
– Wydarzenie muzyczne roku
– Książka roku
– Płyta muzyczna roku
– Spektakl roku
– Wystawa roku
– Wydarzenie
– Wydarzenie online
W każdej kategorii będą 3 nominacje.
 
Wyślij maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl o temacie “Plastry Kultury”. W treści wpisz kogo powinniśmy nominować i dlaczego. Dla najciekawszych propozycji mamy nagrody książkowe. Swoje propozycje możecie zgłaszać do 13 marca.
 
Więcej informacji wkrótce na stronie www.plasterlodzki.pl
 
Projekt dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi – Małe Granty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *