IMG_7622Po raz czwarty przyznamy Plastry Kultury. To plebiscyt na najciekawsze wydarzenia / osoby / zespoły / miejsca poprzedniego roku. W te edycji zajdzie jedna zmiana – także i Wy czytelnicy możecie zgłaszać swoich kandydatów.

W tym roku Plastry przyznamy w następujących kategoriach: wydarzenie filmowe roku, wydarzenie teatralne roku, spektakl teatralny roku, wydarzenie literackie roku, wystawa roku, wydarzenie muzyczne roku, zespół muzyczny / muzyk roku, mainstream roku, nisza roku, inicjatywa roku, osobowości roku, kultowe miejsce oraz nowe miejsce.

Każdy z Was może zgłosić nieograniczoną liczbę propozycji na wyżej wymienione kategorie. Wystarczy wysłać maila a adres lista@plasterlodzki.pl, podać swoje imię i nazwisko oraz propozycje, z którymi zapozna się nasze jury. Swoje typy możecie słać do 31 stycznia, do godz. 23:59. Po tym czasie spotka się jury, które także przygotuję swoją „krótką listę nominacji”. Na początku lutego na naszej stronie pojawi się pełna lista nominowanych do Plastrów Kultury 2016 i zacznie się głosowanie. Uwaga – zgłoszenie mailowe nie jest jednoznaczne z nominacją :).

Swoje typy możecie, nie musicie, uzasadnić. Wśród najciekawszych uzasadnień wybierzemy 5, które nagrodzimy książkami oraz naszymi gadżetami wręczanymi podczas gali. Gala przyznania Plastrów Kultury odbędzie się w środę, 22 lutego o godz. 19 w Domu Literatury w Łodzi. Wstęp wolny. Zapraszamy.

ZOBACZ LAUREATÓW PLASTRÓW KULTURY 2015

ZOBACZ LAUREATÓW PLASTRÓW KULTURY 2014

ZOBACZ LAUREATÓW PLASTRÓW KULTURY 2013

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0894_kopiuj
Festiwal Kolorów w Łodzi 2017 (foto)
Light.Move.Festival 2022 (foto)
Lodowisko Retkinia otwarte

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*