_DSC2443W październiku 2014 roku w Łodzi organizowano drugą edycję ADI JAZZ Festival. To jedno z wydarzeń nominowanych do Plastrów Jazzowych w kategorii Łódzkie Wydarzenie Roku – Jazz.

3, i 4 października imprezy odbyły się w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi. Usłyszeliśmy tam m.in. Włodka Pawlika oraz Dorota Piotrowska Project, a także wystąpili Adam Makowicz i Xaci De La Sauld.

25 października w Teatrze Muzycznym w Łodzi nastał czas na Galę Finałową z udziałem Randy’ego Breckera, String Connection, Luisa’ Nubiola i Zespół Bogadan Grandy.

ADI JAZZ Festival to nie tylko koncerty, ale także wystawy towarzyszące z cyklu Apetyt na Jazz, spotkanie z Adamem Makowiczem, a także komiks 4 sety jazzu.

WIĘCEJ O PLASTRACH JAZZOWYCH TUTAJ


Sposoby głosowania:

1. Wyślij SMS pod numer 71051 o treści plaster.numerzgloszenia. Koszt jednego SMS wynosi 1 zł plus vat. ADI JAZZ Festival to numer 1

2. Wyślij maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl o temacie „Plastry Jazzowe”. W treści wpisz nominowanego na którego głosujesz oraz swoje imię i nazwisko. Uwaga! Każda osoba głosująca mailowo może oddać tylko jeden głos w danej kategorii.

UWAGA!! Głosować możecie do poniedziałku, 25 maja, do godz. 23:59.

Zobacz także:

ADI JAZZ Festiwal 2014 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
09112012_221
Blue Haze w Lizard King (foto)
021
Agnes Obel w Klubie Wytwórnia (foto)
IMG_1702
Big Band Fabryka Wełny w Pasażu Rubinsteina (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*