plasterwprostMiło nam poinformować, że magazyn „Wprost” uznał Plaster Łódzki za Złotą Stronę Tygodnia.To wyróżnienie dla najciekawszysch stron internetowych. Znaleźliśmy się w gronie trzech innych serwisów nagrodzonych w kwietniu.

W uzasadnieniu czytamy: „Plaster Łódzki to na wskroś lokalny serwis kulturalno-społeczny, taki kojący plaster na tabloidyzację mediów. Serwis, jak deklarują jego twórcy nie szuka skandali, prezentuje za to bieżące informacje z życia kulturalnego i sportowego Łodzi i okolic, a więc zapowiedzi, recenzje, sylwetki twórców oraz chaty z najciekawszymi artystami i sportowcami regionu. Uczestnictwo w w wydarzeniach bardzo ułatwia terminarz wydarzeń; wystarczy najechać myszką na odpowiednią datę, by otrzymać listę imprez w danym dniu. Całości dopełnia część przeznaczona na twórczość internautów; w działach Wirtualna galeria, Strefa twórczości oraz Łódzka scena muzyczna mogą oni prezentować własny dorobek”.

Aby Nas wspomóc do końca maja 2011 r. możecie:

Wyślij SMS o treści: WWWM4 na numer 7155, koszt SMS 1,23 zł z VAT

Serdecznie dziękujemy za uznanie. Przypominamy także, że to nie pierwsze i miejmy nadzieję nie ostatnie wyróżnienie dla naszego serwisu. Rok temu otrzymaliśmy Punkt dla Łodzi. To oznacza, patrząc również na stystyki i odzew, że chcecie, aby taki serwis istniał. Jeszcze raz – dzięki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łódzkie ZOO znów otwarte
DSCF3008
Widzewski Piknik Rodzinny (foto)
11swiatlo
Światło, którym oddychasz (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*