plakat_piraci_na_zdrowiu_2014Fundacja FORM.ART zaprasza na 6. Rodzinny Piknik Artystyczny „PIRACI NA ZDROWIU”. Plenerowe przedstawienie dla dzieci, strzelanie z łuku, poszukiwanie ukrytego na terenie parku skarbu, koncert zespołu MECHANICY SHANTY oraz moc twórczych działań i atrakcji – to wszystko czeka na łódzkie rodziny w niedzielę 14 września w Parku im. J. Piłsudskiego. Już po raz szósty Parkiem na Zdrowiu zawładną piraci.

Chmur się nie boimy, wiatr złapiemy w twórcze żagle! Ubierzcie się stosowanie do pogody, przebierzcie się za Piratów i dołączcie do naszej pirackiej szajki.

W programie:
• 12:00 Gnieciotwory i inne morskie potwory – działania plastyczne
• 13.30 Przedstawienie plenerowe dla dzieci
• 14:30 Ryczący kubryk – pirackie warsztaty muzyczne
• 15:00 Poszukiwanie skarbu ukrytego na terenie parku
• 16:00 Koncert zespołu MECHANICY SHANTY

A przez cały dzień:
* Wyspa skarbów – gra planszowa w rozmiarze XXL
* Piracka przystań cyrkowa – akrobacje, żonglerka, chodzenie po linie.// Wspiera nas Carnival – Otwarta Przestrzeń Cyrkowa.
* Do abordażu! – warsztaty łucznicze
* Familijne zabawy twórcze
* Animatorzy na szczudłach

MIEJSCE:
Park im. J. Piłsudskiego – Park „na Zdrowiu”
Lokalizacja po stronie lunaparku, przy punkcie gastronomicznym „Bar Staropolski” i Klubie Kolarskim „Tramwajarz”, w okolicy placu zabaw przy stawie.

TERMIN: niedziela, 14 września 2014
 
Wydarzenie jest realizowane po raz szósty – wpisało się już w kalendarz familijnych imprez w mieście. Co roku odwiedzane jest licznie przez łódzkie rodziny, które z entuzjazmem uczestniczą w całym przygotowanym przez Fundację FORM.ART programie. Niektórzy, nauczeni doświadczeniem, przychodzą już w marynistycznych stylizacjach i z pirackimi atrybutami. Impreza ma charakter otwarty i jest realizowana wyłącznie ze środków Fundacji FORM.ART, w tym dzięki środkom przekazanym w ramach 1% podatku od osób fizycznych.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
uro2j
Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości
_MG_1935
Vinylowy SWAP Vol.29
frufestiwal
FRU Pogrzeb Festiwal [Radosny Czas Stypy]

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*