Stowarzyszenie_REGIO_Ulotka_Piotrkowska-sepia-piotrkowskPiotrkowska Tour czyli Piotrowska, ulica z klasą i historią – wycieczki tematyczne i inscenizowane z przewodnikiem.

26 lipca w godz. 12-20 Stowarzyszenie Regio zaprasza na bezpłatne wycieczki, które odsłonią przed zwiedzającymi fascynującą historię ulicy Piotrkowskiej. Ulicę tą można obecnie oglądać w nowej odsłonie po zakończonym remoncie. Tego dnia chętni będą mogli wziąć udział w wycieczkach tematycznych i inscenizowanych rozpoczynających się co godzina (lub co pół godziny, w przypadku dużej ilości chętnych) z pasażu

Na zwiedzających podczas wycieczek inscenizowanych w podwórzach ulicy Piotrkowskiej czekać będą liczne niespodzianki, do których doprowadzą przewodnicy. Spotkania z historycznymi postaciami, cyrkowcami, scenki obyczajowe oraz muzycy. Wycieczki przygotowane zostały przez Stowarzyszenie Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO, autorów cyklu wakacyjnych spacerów „Łódź od drugiego wejrzenia”. Spacery odbywają się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Łodzi.

 

  

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Gimnastyka i akrobatyka – otwarcie nowego sezonu w GIMSTAR
Jemy w Łodzi Burger Fest
urodzinylodzki
Urodziny Łodzi 2014 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*