Piotrkowska na trasie super cars

W najbliższą sobotę, 4 czerwca, łodzianie będą mogli podziwiać najlepsze samochody na świecie. Ul. Piotrkowska znalazła się na trasie charytatywnego rajdu Fundacji „Positiveways”, w ramach którego 100 tzw. supercars przejedzie przez całą Polskę. Supercars to szybkie samochody z produkcyjnej elity, których nie można na co dzień często spotkać na polskich drogach.

W ramach akcji pod hasłem Positive Ways Polska dla Hospicjum właściciele unikatowych sportowych modeli nie tylko organizują przystanek w Łodzi, ale też zaprezentują swoje samochody w odcinku Jaracza-Rewolucji, dołączając do atrakcji Miejskiego Dnia Dziecka. Będzie można podziwiać takie modele jak np. Lamborghini Huracan Performante, Lamborghini Huracan EVO, STO czy SVJ, Ferrari F8, McLaren 600 lt czy 570, a także zrobić sobie zdjęcie wewnątrz pojazdów!

 

Rajd rozpoczyna się w piątek z Warszawy i po wizycie w Łodzi odwiedza następujące miasta: Wrocław, Katowice i Wisłę. Wyprawy charytatywne Positiveways odbywają się od 2013 r.  i dostarczają wsparcia dzieciom i młodzieży z hospicjów, domów opieki, domów dziecka i innych placówek opiekuńczo – wychowawczych.

 

Informacje o zbiórce: https://fundacja.positiveways.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *