3baltroczykW sobotni wieczór, 18 kwietnia, Piotr Bałtroczyk wystąpił w Teatrze Rozrywki „Lutnia”. Wypełniona po brzegi sala miała przyjemność brać udział w  wydarzeniu pod tytułem: „Piotr Bałtroczyk- bez cenzury”. Bałtroczyk szerzej znany publiczności jako prowadzący spotkania kabaretowe, zaprezentował autorski program rozrywkowy.

Ponad dwie godziny zabawy na najwyższym poziomie zapewniały anegdoty z życia konferansjera. Dowiedzieliśmy się o specyficznych pasjach artysty, relacjach z przyjaciółmi, kobietami oraz… ekipami remontowymi. Wspaniały kontakt z publicznością nie pozwalał na żadną chwilę nudy. Bałtroczyk bardzo dobrze nawiązywał nią kontakt wprowadzając swobodną atmosferę. Nawet drobne problemy techniczne z mikrofonem nie przeszkodziły w odbiorze wydarzenia.

Moim zdaniem, Piotr Bałtroczyk jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej sceny kabaretowej dlatego warto było spędzić sobotni wieczór w „klimatyzowanej sali” Teatru „Lutnia” w „wojewódzkim mieście z tramwajami”. Widzowie otrzymali  ogromną dawkę humoru i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Zobacz także:

Druga 50-ka Bałtroczyka (foto)

3. Łódzki Festiwal Kabaretowy (foto)

25-lecie Cezarego Pazury w Atlas Arena (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Plastry Kultury 2021 – teatr / spektakl roku
1tuwim
Tu-wim w Rumunii
gnomy
Gnomy w AOIA

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*