12003265_928936540512782_8198455093006762503_nTrzeciego października wnętrza łódzkiego klubu Scenografia po raz kolejny gościć będą miłośników burleski oraz stylu pin up. Piąta edycja wydarzenia będzie wybuchową mieszanką sex appealu, słodyczy lat 50. oraz zadziornych dźwięków rockabilly.

Burleska to najważniejszy punkt programu, dlatego w trakcie piątej edycji nie zabraknie gorących występów na najwyższym poziomie. Główną gwiazdą Pin Up & Burlesque Party będzie Xarah von Vielenregen, która niczym kameleon przeistacza się w starletkę z szalonych lat 20. Oprócz występu zagranicznej gwiazdy, na scenie swoje numery zaprezentują rodzime  artystki: Bonbon LaKritz, Castia La Rossa oraz Bunny De Lish. Scena wydarzenia otwarta jest również dla początkujących artystek, które dopiero zaczynają swoją przygodę z burleską.

Koncert z muzyką rockabilly to kolejny mocny punkt programu każdej edycji Pin Up & Burlesque Party. Tym razem wystąpi warszawski zespół The Real Gone Tones, z prawdziwą petardą na wokalu.

Na wszystkich miłośników tańca w stylu retro czeka nie lada gratka. W trakcie wieczoru na parkiecie pojawią się bowiem tancerze z łódzkiej grupy Lindy Hop in Lodz, którzy nie tylko pokażą jak tańczyło się w latach 30. oraz 40., ale także nauczą wszystkich zgromadzonych podstawowych kroków.

bonbonlakritz

Jak co roku wybrana zostanie także Miss Pin Up, na gości będą czekać stoiska z ubraniami oraz dodatkami w stylu rockabilly, swoje stylowe samochody zaprezentują RetroPasjonaci, a afterparty poprowadzi niezawodny DJ Oldstyle. Tegoroczna edycja ma również specjalnego sponsora – polską markę Greta Store, szyjącą pasy do pończoch.  Na imprezę serdecznie zapraszają organizatorki Vintage Girl oraz Lady in Black.

Bilety w cenie 40 zł będę do kupienia w klubie w dniu wydarzenia.
Start imprezy: 20:00
Wszystkie informacje na FB oraz www.pinupandburlesqueparty.blogspot.com
Kontakt: vintage_girl @gazeta.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
scianka
Nie peniaj, zmieniaj! – seminarium
Magia Marzeń w Scenografii
badzmy
Piknik i Drzwi Otwarte w Zajezdni Muzealnej Brus

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*