Pillorian, Funeral Cult, Odium Humani Generis i Despised Cruelty w Magnetofonie

W piątek, 13 lipca o godz. 19 w Magnetofonie rozpocznie się noc z zespołami: Pillorian, Funeral Cult, Odium Humani Generis i Despised Cruelty. Bilety: https://goout.net/pl/bilety/pillorian+funeral-cult+odium-humani-generis+despised-cruelty/eoqc/. Cena: 40 zł (w dniu koncertu: 50zł).

PILLORIAN – Po rozpadzie zespołu Agalloch, charyzmatyczny wokalista, gitarzysta i kompozytor John Haughm powołał do życia nowy muzyczny twór pod nazwą Pillorian. Debiutancka płyta ukazała nieco agresywniejszy wizerunek Johna niż dotychczas. Muzyka skłania się teraz bardziej ku black metalowi, ale nie znaczy to, że jest pozbawiona swoistego klimatu nostalgii, mizantropii i ezoteryki.

FUNERAL CULT – Lokalni przedstawiciele death/doom metalu powracają na scenę w lekko zmienionym składzie. Po dwu dekadach ciszy zespół pracuje nad zupełnie nowymi utworami, ale też ćwiczy koncertową formę. Kto jeszcze nie widział, ma znów szansę.

ODIUM HUMANI GENERIS – Młoda krew która pojawiła się trzy lata temu na rodzimej scenie. Zespół, który zapewne znany jest lokalnym fanom black metalu, zyskał już koncertowy charakter, co pokaże na naszych deskach.

DESPISED CRUELTY – Blackowa horda z naszego regionu. Ciężar połączony z rozsądną dawką melodii, który z pełni docenić można zwłaszcza w warunkach scenicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *