Piknik u Grohmana 2017

grohmanMuzyka na żywo, atmosfera do zabawy dla dzieci i warsztaty kreatywne dla dorosłych, a wszystko w pięknej scenerii zrewitalizowanego parku z widokiem na staw i XIX-wieczną fabrykę, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna serdecznie zaprasza na Pikniki u Grohmana.

– Wystarczy zabrać ze sobą koc, piknikowy koszyk, przyprowadzić znajomych, albo być otwartym na poznawanie nowych znajomych, to nasza recepta na doskonałą zabawę w cztery kolejne niedziele lipca – mówi Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A.

Szykujemy sporą dawkę bardzo różnorodnej muzyki od Johanna Straussa przez jazz tradycyjny, na flamenco i bałkańskich rytmach kończąc.

Pikniki u Grohmana to także strefa animacji dla dzieci, warsztaty artystyczne, gry i zabawy dla starszych i młodszych! Lipcowe niedziele spędzimy rodzinnie, kreatywnie, aktywnie, różnorodnie. Na małych melomanów czekać będą kolorowe dmuchańce, twister XXL i kącik zabawy malucha. Damy się ponieść dziecięcej fantazji w kąciku plastycznym, stworzymy własne graffiti, zadbamy także o odpowiednią ilość ruchu – w kąciku dla fanów sportowej rywalizacji i gier zespołowych. Nie zabraknie atrakcji uwielbianych przez najmłodszych gości pikniku – malowania twarzy, kolorowych baniek, rodzinnych atrakcji do swobodnego wykorzystania jak np. jenga XXL.  Ważnym punktem tegorocznego programu będą inne warsztaty rzemiosła artystycznego, na które szczególnie chcielibyśmy zaprosić seniorów.
 
W lipcowe niedziel w strefie muzyki wystąpią artyści:
2 lipca 2017 Grohman Orchestra
9 lipca 2017 Dixie Friends
16 lipca 2017 Que Passa
23 lipca 2017 Sokół Orkestar

Wstęp na pikniki jest bezpłatny, ale prosimy nie przyprowadzać ze sobą psów, ze względu na przewidywaną obecność dużej liczby dzieci. Niech w domach zostaną również grille, jedzenie dostępne będzie w strefie posiłków.

Piknik u Grohmana
Łódź, ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22/24
Pikniki trwają od godziny 15 do 19. Koncerty artystów 15:30 i 17:00
W razie niepogody gramy jeden koncert o godzinie 16 w sali konferencyjnej Fabryki Grohmana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *