Piknik rodzinny w Szkole Podstawowej nr 3 (foto)

31 maja zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego, Maksymilian Rozwandowicz, Artur Bogusz oraz Jakub Romanowicz gościli na pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Harcerzy Zatorowców na Teofilowie.

Obecność piłkarzy, którzy niedawno wywalczyli awans do ekstraklasy, bardzo ucieszyła wszystkich uczestników wydarzenia. Najmłodsi często prosili ełkaesiaków o wspólne zdjęcia i autografy. Zawodnicy rozdali dzieciom smyczki, szaliki oraz koszulki ufundowane przez Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, które również włączyło się w organizację imprezy. Nie zabrakło też gadżetów przygotowanych przez klub.

Obrońca Maksymilian Rozwandowicz, w imieniu Łódzkiego Klubu Sportowego, na ręce Pani Dyrektor Małgorzaty Cylke wręczył głośniki ufundowane przez firmę Edifier, czyli jednego z naszych partnerów oraz książki wydane z okazji 110-lecia klubu. Dzięki temu jedna z sal lekcyjnych zostanie wyposażona w nowe nagłośnienie, a uczniowie placówki będą mogli pogłębiać swoją wiedzę na temat ŁKS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *