pilkarzmeczuW sobotę 22 lutego, po meczu z Piastem Gliwice (15:30), w którym piłkarze Widzewa rozegrają pierwsze w 2014 roku ligowe spotkanie przy al. Piłsudskiego, ponownie wybierzemy „Piłkarza Meczu”.

„Piłkarz Meczu” to nagroda dla najlepszego zawodnika Widzewa, która będzie przyznawana i wręczana po każdym meczu ligowym rozgrywanym na stadionie przy al. Piłsudskiego. W ten sposób kontynuujemy akcję rozpoczętą w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.  Pomysłodawcą tej akcji i fundatorem nagród dla wyróżnionych zawodników – zegarków z limitowanej serii Champions League oraz pamiątkowych statuetek – jest Joanna Skrzydlewska, poseł do Parlamentu Europejskiego i honorowy prezes Klubu Żużlowego Orzeł Łódź oraz MUKS Widzew Łódź.

– Zimą Widzew został wzmocniony, do drużyny dołączyło kilku nowych, doświadczonych piłkarzy, którzy teraz będą walczyli nie tylko o jak najlepszy wynik swojego zespołu, ale też o miano „Piłkarza Meczu” – mówi Joanna Skrzydlewska. – Wszyscy trzymamy kciuki za Widzew i liczymy, że wiosną drużyna będzie się prezentować bardzo dobrze. Mam nadzieję, że kapituła nagrody dla Piłkarza Meczu, w której wraz ze mną są byli piłkarze Widzewa będzie mieć wiosną trudne zadanie by wskazać piłkarza najlepszego z najlepszych. 

Nagroda dla „Piłkarza Meczu” będzie wręczana bezpośrednio po zakończeniu każdego meczu ligowego Widzewa rozgrywanego przy al. Piłsudskiego. Wyróżniony zawodnik odbierze statuetkę i nagrodę przy tunelu prowadzącym do szatni.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
TME UKS SMS Łódź walczy o Puchar Polski
DSC_0393
Świt Nowy Dwór – Widzew Łódż 1:2 (foto)
Widzew Łódź wkracza na arenę futsalową

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*