Teatr Piccolo, po przerwie spowodowanej pandemią, powraca do działania i to w nowej formie!

Rusza z akcją pt. „Piccolo tam gdzie Ty”. Dzięki dofinansowaniu z Programu wsparcia doraźnego organizacji pozarządowych w zakresie przeciwdziałania COVID-19 Narodowego Instytutu Wolności, teatr planuje serię czterech transmisji on-line spektaklu pt. Zakochany Miś, za darmo, za pośrednictwem Facebooka.

Za każdym razem Misiowi będzie towarzyszyć gość specjalny, z którym porozmawiamy na ważne i aktualne tematy. Gość odpowie także na pytania wysyłane przez Widzów, a po spotkaniu z gościem, poprowadzimy zabawy i konkursy dla dzieci na żywo. Każde wydarzenie online potrwa ok. 1,5 h.

Harmonogram:

* Niedziela 12.07, 12:00 – Zakochany Miś + Gość: komisarz Iwona Firaza, naczelnik Wydziału Prewencji 6. Komisariatu Policji w Łodzi. Temat: bezpieczeństwo dzieci w trakcie wakacji oraz w dobie pandemii.

* Sobota 18.07, 11:00 – Zakochany Miś + Gość: lek. dent. Aleksandra Bąk, stomatolożka i właścicielka przychodni Bielik. Temat: higiena i profilaktyka stomatologiczna u dzieci, oraz podstawowe zasady postępowania w trakcie pandemii w gabinetach lekarskich i nie tylko.

* Piątek 24.07, 18:00 – Zakochany Miś + Gość: Anna Wdowiak, aktorka i dyrektorka Teatru Piccolo w Łodzi. Temat: Zawód aktora lalkarza i propozycje zabaw w teatr, do wykonania w domu i w plenerze.

* Czwartek 30.07, 12:00 – Zakochany Miś + Gość: Marta Olesińska, dyrektorka Schroniska dla Zwierząt w Łodzi, ul. Marmurowa 4. Temat: Zwierzęta a wyjazd na wakacje.

Zapraszamy na stronę na Facebooku:
https://www.facebook.com/piccoloteatr/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
po-prostu-stand-up1
Po Prostu Stand-Up w Szafie
Człowiek z Manufaktury na rynku
opera
Opera dworcowa na Fabrycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*